نظرسنجی

بهترین تیم هفته نوزدهم؟
نظرات: ۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

تیم فوتبال پرسپولیس با برتری پر گل برابر ذوب‌آهن، طلسم ۹ساله نبردن برابر این تیم در اصفهان را شکست و به رتبه چهارم جدول صعود کرد.

به گزارش خبرورزشی، در ادامه هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال ایران، ذوب‌آهن اصفهان از ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه فولادشهر میزبان پرسپولیس بود این دیدار در نهایت با برتری ۳ بر صفر تیم قرمزپوش میدان به پایان رسید. (اینجا ببینید)

برای پرسپولیس در این دیدار مهدی ترابی در دقایق ۱۴ و ۶۵ و علی علیپور در دقیقه ۵۷ گلزنی کردند.

پرسپولیس با این پیروزی 23 امتیازی شد و با یک بازی کمتر در رده چهارم جدول رده‌بندی قرار گرفت. این نتیجه شرایط منصوریان را هم به خطر انداخت و جایگاه وی متزلزل‌تر از گذشته شد.

سه امتیاز پرسپولیس به شیرینی گز اصفهان

ترکیب ذوب‌آهن: معراج اسماعیلی، محمد نژدادمهدی، وحید محمدزاده، هادی محمدی، حمید بوحمدان، قاسم حدادی‌فر (78 - علیرضا منظمی)، دانیال اسماعیلی‌فر (59 - محمدرضا خلعتبری)، ماکائولی کریسانتونس، مسعود ابراهیم‌زاده، ارسلان مطهری و مهدی مهدی‌پور.

سه امتیاز پرسپولیس به شیرینی گز اصفهان

ترکیب پرسپولیس: بوژیدار رادوشویچ، سید جلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، مهدی شیری، محمد انصاری، محسن ربیع‌خواه، احمد نوراللهی (86 - محسن کنعانی‌زادگان)، بشار رسن، مهدی ترابی (83 -کمال کامیابی‌نیا)، وحید امیری (82 - محمد نادری) و علی علیپور.

سه امتیاز پرسپولیس به شیرینی گز اصفهان

نیمه اول
دقیقه 14: علی علیپور در فرصت تک به تک با اسماعیلی بعد از دریبل او با خطای این دروازه‌بان متوقف شد تا داور اعلام خطای پنالتی کند.
دقیقه 16: مهدی ترابی موفق شد پنالتی را تبدیل به گل کند. (اینجا ببینید)
دقیقه 25: اولین خطر ذوب‌آهن روی دروازه پرسپولیس روی شوت مطهری از پشت محوطه جریمه سرخپوشان ایجاد شد که رادوشویچ این توپ را مهار کرد.

سه امتیاز پرسپولیس به شیرینی گز اصفهان
دقیقه 35: شوت رو پا و سرکش وحید امیری می‌رفت به یک گل زیبا تبدیل شود که تیر عمودی دروازه ذوب‌آهن این اجازه را نداد.
دقیقه 36: داور به ماکائولی کریسانتونس کارت زرد نشان داد.
دقیقه 39: کریسانتونس از بین حسینی و خلیل‌زاده در داخل محوطه جریمه پرسپولیس توپ را به ضربه‌ای زمینی به سوی دروازه رادوشویچ شلیک کرد که این درواز‌ه‌بان با عکس العمل به موقع مانع باز شدن دروازه تیمش شد.
دقیقه 44: ضد حمله خطرناک پرسپولیس و همکاری خوب مهاجمان و هافبک‌های این تیم در نهایت با ضربه علیپور همراه بود تا فقط کرنر نصیب سرخپوشان در این حمله شود.
دقیقه 1+45: داور به احمد نوراللهی کارت زرد داد.

نیمه دوم
دقیقه 46: ذوب‌‌‌آهن می‌رفت به گل تساوی برسد که ضربه بازیکن این تیم از داخل محوطه جریمه از کنار دروازه رادوشویچ راهی اوت شد.
دقیقه 47: پاس خوب علیپور به امیری در محوطه جریمه ذوب آهن با ضربه این بازیکن همراه شد اما محمدی توپ را قبل رسیدن به دروازه‌ تیمش راهی کرنر کرد.
دقیقه 58: پاس در عمق عالی امیری در پشت محوطه جریمه و در پشت مدافعان ذوب‌آهن به علیپور رسید و این بازیکن هم با یک دید خوب و ضربه‌ای دقیق توپ را دور از دستان اسماعیلی به گل دوم تیمش تبدیل کرد. (اینجا ببینید)

سه امتیاز پرسپولیس به شیرینی گز اصفهان
دقیقه 61: کرنر ارسالی ذوب‌آهن می‌رفت با ضربه سر مطهری به گل تبدیل شود که رادوشویچ به زیبایی توپ را راهی کرنر کرد.
دقیقه 65: این بار نوراللهی با یک پاس در عمق ترابی را با اسماعیلی تک به تک کرد و این بازیکن همانند علیپور توپ را با ضربه‌ای دقیق و زمینی در گوشه دروازه ذوب‌آهن جای داد. (اینجا ببینید)
دقیقه 76: بشار رسن روی پاس خوب انصاری در پشت محوطه جریمه ذوب‌آهن صاحب موقعیت خوب گلزنی شد و ضربه چیپش به تیر دروازه‌ این تیم برخورد کرد.
دقیقه 1+90: داور به محمدرضا خلعتبری کارت زرد نشان داد.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

بهترین تیم هفته نوزدهم؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها