۰ نفر
جمعه ۲۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۶

سرمربی سابق تیم فوتبال ذوب‌آهن با اشاره به روند کناره‌گیری‌اش از این تیم، گفت: ترجیح دادم به حرف خودم احترام بگذارم و برای همین از ذوب آهن جدا شدم.

به گزارش   خبرورزشی ، منصوریان اظهار داشت: آخرین باری که در هیات مدیره حضور یافتم خودم گفتم از ۵ بازی ۱۰ می‌گیرم و در این صورت در پایان نیم فصل جدا می‌شوم. پس از بازی با گل گهر هم در هیات مدیره حضور یافتم و گفتم پای حرفم ایستاده‌ام و اگر هیات مدیره بخواهد همین الان جدا می‌شوم.

وی اضافه کرد: پیشنهاد هیات مدیره این بود که بازی با سایپا را هم پیش برویم و بعد از آن تصمیم گیری کنند که من این پیشنهاد را نپذیرفتم. خواسته‌ام این بود همین الان تعیین تکلیف شود یا برای نیم فصل دوم ابقا شوم و یا من پای حرفم ایستاده‌ام و حاضرم طبق صورتجلسه قبلی همین الان و با همان شرایطی که اعلام شده بود جدا شوم.

سرمربی پیشین ذوب آهن گفت: من حرفی زده بودم و خواستم برای حرف خودم احترام قائل باشم و پای آن بایستم. خواستم نشان بدهم هنوز هم هستند مردانی که حرفشان از هر سند مکتوبی سندتر است.

منصوریان در خصوص مشکلاتی که باعث جدایی وی شد بیان داشت: در خانواده‌ای بزرگ شدم که به من آموخته‌اند حرمت نان و نمک را نگه دارم و امانت دار خانواده و مجموعه‌ای که در آن بوده‌ام باشم. من در استقلال هم کوهی از مشکلات داشتم اما وقتی از آن جدا شدم حتی یک کلمه در خصوص این مشکلات و گذشته صحبت نکردم. در خصوص ذوب آهن هم همینطور است. من یک سال و چند ماه در اصفهان بودم و نان و نمک ذوب آهن و شهر اصفهان را خوردم. همانطور که مشکلاتی در اینجا داشتم، روزهای خوبی را هم تجربه کردم و دوستان زیادی به دست آوردم. هرگز حرمت این دوستی‌ها نان و نمک را نخواهم شکست و اگر هم مشکلاتی بود، در سینه من باقی می‌ماند.

وی تاکید کرد: تیم فوتبال ذوب آهن بازیکنان خوب و متعصبی دارد و در نیم فصل دوم به جایگاهی که در خور نامش هست خواهد رسید.

منصوریان گفت: فصل گذشته در پایان نیم فصل این تیم در انتهای جدول بود اما در پایان فصل ما به جایگاه ششم رسیدیم. در این فصل هم شرایط برای تکرار این موفقیت‌ها مهیا بود که قسمت نبود من در نیم فصل دوم در خدمت ذوبی ها باشم. اما مطمئنم هر مربی که روی نیمکت این تیم بنشیند موفق خواهد شد چون ذوب آهن ظرفیت‌های بالایی دارد.

وی در خاتمه بیان داشت: در مدتی که در اصفهان بودم خیلی‌ها به من محبت داشتند که از همه آنها تشکر می‌کنم. از تیم مدیریتی باشگاه، مدیران کارخانه که حمایت‌های زیادی از باشگاه داشتند، از کارگران خوب و زحمتکش کارخانه ذوب آهن، هواداران با معرفت این تیم که همواره به من لطف داشتند و بازیکنانی که در فصل گذشته و این فصل کنار من بودند و پشتم به توانایی‌های آنها گرم بود. چه بازیکنانی که به هر علتی در میانه راه از ما جدا شدند و چه آنهایی که تا همین دو شب پیش در کنارشان بودم. همچنین از همه اعضای کادر فنی، تدارکات، پزشکی و دیگرانی که در این مدت در کنارشان بودم تشکر می‌کنم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین