مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: کالدرون به طور حتم به ایران باز می گردد و معتقدم برخی مباحث سوتفاهم است.

انصاری فرد: کالدرون برمی‌گردد به گزارش خبرورزشی، محمدحسن انصاری‌فرد در گفت‌وگو با برنامه فوتبال برتر در خصوص حواشی اخیر باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: هواداران ما همیشه هوشیار هستند و از آن‌ها ممنون هستم. نمی‌دانم چه داستان‌هایی پیش آمد تا دو هفته قبل هیچ مشکلی بابت مسائل تیم نداشتیم. کالدرون همیشه با ما همکاری کرده است، وقتی من به این باشگاه آمدم قسط اول را کامل نگرفته بود، اما من سعی کردم مقداری از این مطالبات پرداخت شود و در این مدت هم خود او نهایت همکاری را با باشگاه داشته است.

وی افزود: شاید بابت بند‌هایی از قرارداد‌ها بحث‌هایی داشته، اما به صورت کلی مشکلی نبود. استراتژی باشگاه همواره این بود که به روند خود ادامه دهیم. در این مدت تلاش بر این بوده که همه گونه کمک که کالدرون می‌خواست انجام دهیم سرپرست و آنالیزور قوی‌تر به تیم اضافه کردیم و ثمره این اتفاقات قرار گرفتن در صدر جدول است.

مدیرعامل سرخپوشان در مورد قسط دوم کالدرون اضافه کرد: در مورد آن فردا با مدیربرنامه‌های او جلسه‌ای داریم. من فکر می‌کنم مباحثی که از سوی آقای کالدرون مطرح شده بیشتر سوتفاهم است. باشگاه هیچ گونه کم کاری و کارشکنی برای او نداشته و اعلام می‌کنیم که او هم با ما دراین مدت نهایت همکاری را داشته است و فردا با مدیربرنامه‌های او جلسه داریم تا در مورد نحوه پرداخت پولش به جمع بندی برسیم.

انصاری‌فرد درباره پست اینستاگرامی او که بوی خداحافظی می‌داد عنوان کرد: پست او برای خداحافظی نبوده است. او قطعا باز می‌گردد. وی تاکید کرد: کالدرون در مورد جذب بازیکنان خارجی یا از روی عصبانیت حرفی زده یا احساس کرده باشگاه نمی‌تواند به دلیل مسائل مالی بازیکن بگیرد، اما ما در آسیا هم هستیم و باید این تیم را تقویت کنیم.

انصاری‌فرد در پاسخ به این سوال که آیا صددرصد کالدرون باز می‌گردد یا نه گفت: اعتقاد داریم که کالدرون می‌آید و بحث نیامدن نبوده است. او صددرصد می‌آید، چون اردوی قطر هم با او هماهنگ کرده ایم و در قطر به ما اضافه می‌شود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد مباحثی که بابت اختلاف سرمربی با افشین پیروانی شده تصریح کرد: اولا که من همه این مباحث را رد می‌کنم. پیروانی شناسنامه پرسپولیس است و کارنامه او در این تیم و تیم ملی روشن است. از روز اول که پیروانی به جمع تیم بازگشته است، از تمام بازیکنان بپرسید که چقدر نظم و انضباطی در تیم حاکم شده است. کارمندان می‌گویند خدا پیروانی را رساند. البته پیش از او محسن خلیلی که بود زحمات زیادی کشیده بود، اما تجربه پیروانی بیشتر است و شخصیت کاریزماتری دارد. تا همین دو هفته قبل کالدرون همیشه از پیروانی تعریف می‌کرد و رابطه خیلی خوب هم با او داشته است. اگر حرفی مطرح شده شاید سوتفاهمی باشد و که باید در باشگاه حل شود نه در عموم که برای هواداران نگرانی پیش می‌آید. همیشه به کالدرون گفتم مشکلاتی اگر هست داخل باشگاه مطرح شود. قطعا در قطر با او صحبت می‌کنیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد لیست مازاد و خبر‌هایی که در این باره شنیده می‌شود اظهار داشت: من به هواداران صادقانه می‌گویم تمام بحث‌ها شایعه است. هیچ لیست خروجی اعلام نشده و در جلسه‌ای که صبح سه شنبه با مدیربرنامه‌های کالدرون داریم لیست ورودی‌ها و خروجی‌ها مشخص می‌شود.

انصاری‌فرد در ارتباط با گمانه زنی‌ها در مورد جذب بازیکن در این تیم خاطر نشان کرد: جذب بازیکن داخلی خیلی سخت است. همان طور که بیرانوند، علیپور، سید جلال و ترابی را ما نمی‌خواهیم به هیچ قیمتی از دست بدهیم سایر باشگاه هم در مورد بازیکنان خود همین حس را دارند با این حال رایزنی‌های خود را انجام داده ایم.

وی در مورد پیشنهاد خارجی به برخی از بازیکنان پرسپولیس عنوان کرد: علیپور و عبدی و بیرانوند پیشنهاداتی داشتند که همه را رد کردیم. وضعیت بحرانی مالی هم داریم. در یک ماه آینده مبالغ سنگینی باید بدهیم. امیدواریم که بتوانیم این موضوع را حل کنیم.

انصاری‌فرد همچنین در ارتباط با مذاکرات با برانکو گفت: او یک توافق مالی سنگینی با باشگاه داشته بنابراین با یکی دو بار مذاکره این موضوع حل نمی‌شود بسیار امیدوارم که توافق انجام شود.

ویدیو| انصاری‌فرد: کالدرون ۱۰۰درصد بر‌می‌گردد

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین