وزیر ورزش و جوانان گفت: در دیدار با اینفانتینو در خصوص مسائلی که به دنبال بیماری رئیس فدراسیون فوتبال پیش آمده بود توضیحاتی دادیم.

به گزارش   خبرورزشی ، مسعود سلطانی‌فر که برای دیدار با مسئولان کمیته بین‌المللی المپیک در سوئیس حضور دارد، در خصوص جلسه‌ای که با رئیس فدراسیون جهانی فوتبال داشت، گفت: در خصوص مسائلی که به دنبال بیماری آقای تاج در فدراسیون فوتبال ایران پیش آمده بود توضیحاتی دادیم و اینفانتینو از بیماری رئیس پیشین فدراسیون فوتبال اظهار تاسف کرد.

وی ادامه داد: به اینفانتینو گفتیم که هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال با اقتدار سرپرست موقت را انتخاب کرده و در چارچوب اساسنامه فدراسیون فوتبال در کوتاه‌ترین زمان ممکن زمینه برگزاری انتخابات را فراهم خواهیم کرد تا برنامه‌های فدراسیون فوتبال را دنبال کنیم.

وزیر ورزش و جوانان درباره دیگر مسائل مورد بحث در سفرش به سوئیس اظهار داشت: به دنبال تماس‌هایی که مسئولان کمیته ملی المپیک با کمیته بین المللی المپیک ایران داشتند، از ماه‌ها قبل از طرف کمیته بین‌المللی المپیک، دعوت شده بود از بنده که سفری داشته باشم و در خصوص مسائل فی‌مابین و همچنین مسائل مربوط به چگونگی برگزاری و حضور کاروان ورزشی ایران در المپیک ۲۰۲۰ توکیو با هم مذاکره، بحث و تبادل نظر کنیم که خوشبختانه در این ایام این هماهنگی انجام شد.

سلطانی‌فر تصریح کرد: در این سفر با توجه به مسائل مختلفی که در ورزش کشور در تعامل با IOC و فدراسیون‌های ورزشی با آن مواجه هستیم باید تلاش کنیم در جلسات مختلف ملاحظاتی که وجود دارد، مباحثی که هست، ظرفیت‌ها و توانمندی‌های ورزش کشور را بیان کنیم و همچنین بتوانیم از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های مجموعه IOC و فدراسیون‌های بین‌المللی استفاده کنیم.

وزیر ورزش و جوانان گفت: ملاقات‌های مختلفی پیش بینی شده که با روسای چند فدراسیون بین‌المللی داشته باشیم. همچنین با توماس باخ و معاونان او جلسات جداگانه خواهیم داشت که خیلی فرصت مناسبی است تا با توجه به مباحثی که در ارتباط با برخی از رشته‌ها بوجود آمده، بتوانیم بحث‌های خوبی داشته باشیم. انشالله به گونه‌ای کار را جلو ببریم که منجر به حضور قدرتمندمان در المپیک ۲۰۲۰ شود.

وی در پایان با اشاره به همراهی مجموعه عوامل دست‌اندرکار نمایندگی‌های ایران از جمله سفارت ایران در بن و همچنین دفتر نمایندگی ایران در مقر اروپایی سازمان ملل متحد در ژنو گفت: این همراهی‌ها خیلی توانسته در این سفر به ما کمک کند و امیدوار هستیم که مجموعه ملاقات‌ها و مذاکرات ما و مباحثی که در طول این سفر کوتاه سه روزه داریم در روند ورزش کشور توسعه ورزش کشور و حل شدن برخی مشکلات بتواند موثر باشد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین