نظرات: ۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

جمعی از پیشکسوتان و چهره‌های نام آشنای پرسپولیس در مراسم تشییع پیکر مرحوم نادر باقری حاضر شدند.

برگزاری مراسم تشییع پیکر باقری با حضور چهره‌های نامدار به گزارش   خبرورزشی ، مراسم تشیع پیکر زنده‌یاد نادر باقری صبح امروز جمعه با حضور پیشکسوتان فوتبال ایران و پرسپولیس، مقام‌های ورزش و فوتبال و مدیرعامل و مقام‌های باشگاه پرسپولیس، از مقابل در منزل او در هشتگرد تشییع شد. در این مراسم، تعداد زیادی از پیشکسوتان پرسپولیس مانند علی پروین، محمد پنجعلی و محمد حسن انصاری‌فرد و افشین پیروانی حاضر بودند.

محمود خوردبین، حسین عبدی، محمود خوراکچی، احمدرضا عابدزاده، حمید درخشان، محمد خاکپور، بهزاد داداش‌زاده، بهنام طاهرزاده و محمدرضا مهدوی، جمشید شاه محمدی، رضا جباری، حسن خان‌محمدی، پایان رافت، اسماعیل حلالی، مهدی عرب، محمود کلهر، کوروش برمک، رضایی‌منش، اکبر یوسفی، اصغر مدیر روستا، رضا گل‌محمدی مدیر کل ورزش و جوانان تهران، محمدحسین نژادفلاح نیز از حاضران در این مراسم بودند.

برگزاری مراسم تشییع پیکر باقری با حضور چهره‌های نامدارپیکر پیشکسوت فوتبال ایران و پرسپولیس از مقابل در منزل او به سمت آرامگاه بی‌بی سکینه تشییع شد تا در آن جا آرام بگیرد.

همچنین مراسم ختم آن مرحوم روز یک شنبه ۲۲ دی از ساعت ۱۴ تا ۱۶ در مسجد صاحب الزمان (عج) واقع در شهرک ولیعصر (عج) هشتگرد و مراسم شب هفت از ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه تا ۱۵ روز چهارشنبه ۲۵ دی در مسجد نور واقع در میدان فاطمی تهران برقرار خواهد شد.

برگزاری مراسم تشییع پیکر باقری در حضور پرسپولیسی‌ها

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها