عضو هیئت مدیره استقلال گفت: استقلال از بحران بزرگی مانند از دست دادن استراماچونی در آمده و این شایعات هست اما مجیدی در استقلال به کارش ادامه می‌دهد.

به گزارش   خبرورزشی ، کامران منزوی در گفت‌وگو با برنامه ورزش و مردم درباره شایعه جدایی فرهاد مجیدی از استقلال و استعفای وی اظهار داشت: خودتان می‌گویید شایعه. معمولا در حوالی تیم های بزرگ این اتفاقات رخ می‌دهد، امروز هم تمرین استقلال با حضور مجیدی و بقیه برگزار شد. باشگاه استقلال بزرگ است و مشکلات زیادی هم دارد. از بحران بزرگی مانند از دست دادن استراماچونی در آمده و این شایعات هست اما مجیدی در استقلال به کارش ادامه می‌دهد.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال درباره اینکه آیا از خواسته‌های مجیدی برای نقل و انتقالات حمایت می‌کنید، گفت: تیم ما تیم کاملی است. اول فصل انتقاد زیاد شد که تیم بد بسته شده اما به مرور دیدید بچه‌ها خودشان را نشان دادند. ما حضور گسترده‌ای در نقل و انتقالات نخواهیم داشت. ما 2 بازیکن خوبمان به نام‌های محسن کریمی و داریوش شجاعیان را به دلیل مصدومیت از دست دادیم و ارسلان مطهری را جذب کردیم.

منزوی تصریح کرد:یک بازیکن دیگر که تابعیت یکی ازکشورهای آسیایی‌ دارد و آفریقایی است را جذب می‌کنیم.البته اجازه دهید جزئیات این انتقال را نگویم. او در حال آمدن به تهران است. در خط دفاع هم یکی از جوان‌ها را به مسجد سلیمان می‌دهیم. آنها بابایی را درخواست داشتند که خواهیم داد و به جای او یک مدافع کامرونی را جذب می‌کنیم، مذاکرات با این بازیکن صورت گرفته و این بازیکن  هم طی روزهای آتیبه تیم ما اضافه می‌شود.

منزوی همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه جریان ارسلان مطهری و شکایت ذوب‌آهن چقدر جدی است، تصریح کرد: مطمئنا این موضوع جدی است چون وقتی تیمی بازیکن با اخلاق و خوبی مثل مطهری را از دست می‌دهد باید هم به از دست دادن آن اعتراض داشته باشد. مدارکی که از سوی او به استقلال ارائه شده به تایید سازمان لیگ رسیده و همین موضوع هویدای قانونی بودن عقد قرارداد است. این قضیه قانونی است و با وجود احترامی که برای ذوب‌آهن قائل هستم، سازمان لیگ و کمیته تعیین وضعیت به این موضوع صحه می‌گذارند.

عضو هیئت مدیره استقلال درباره اینکه چرا پاتوسی را نگرفتید، تصریح کرد: وقتی شنیدیم باشگاه او رفع نیاز می‌کند مکاتبه رسمی کردیم و پیش نویس قرارداد مبادله شد. حتی در فضای مجازی شنیدم که گفته بودند پاتوسی حاضر بوده 50 هزار دلار کمتر بگیرد که باشگاه پیگیری نکرده ولی ما پیشنهاد بالاتر دادیم و حضور او را مشروط به انجام تست پزشکی در تهران کردیم که بعد وجه را بریزیم. ما حتی گفتیم قرارداد را طولانی مدت کنیم، در ابتدا پیشنهاد 6 ماهه بود که پیش نویس فرستادند، ما بعد از بررسی پیش‌نویس را فرستادیم تا تایید کنند اما متوجه شدیم باشگاهی دیگر به مبلغ بالاتری به باشگاه او را جذب کرده است. این در حالی است که مجیدی شخصا با پاتوسی تا ساعت 3 شب در حال صحبت بود. او تحت باشگاه آفریقای جنوبی بود و ما نمی‌توانستیم هیچ اجباری کنیم.

وی که در ارتباط تلفنی با برنامه ورزش و مردم صحبت می‌کرد، درباره اینکه برای دومین بار است پاتوسی این کار را می‌کند و به نظر می‌رسد فولاد سریعتر اقدام کرده، تصریح کرد: از شما خواهش می‌کنم نگویید سریعتر، بنده ایمیل را ارسال کردم و منتظر بودیم پاسخ بیاید. مهلتی وجود نداشت که مثلا بگویند این مبلغ را بریزید و اگر نریزید قرارداد فسخ می‌شود.

منزوی در پاسخ به سوالی دیگر مبنی بر اینکه مدیر برنامه‌ پاتوسی گفته قراردادی نداده‌اید، گفت: من می‌توانم همین الان پیش‌نویس قراردادی را که ارسال کرده‌ایم نشان دهم. رقم‌ها و شرایط توافق شده بود اما دنیای فوتبال دنیای رابطه است. وقتی رقم بالاتر باشد بازیکن هم همان جا می‌رود. ما به اندازه کافی زیر فشارها بوده‌ایم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین