نظرات: ۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

گزینه ایتالیایی هدایت تیم ملی فوتبال ایران به خبرورزشی گفت: می‌دانم ایران می‌تواند شگفتی‌ساز جام جهانی قطر باشد و رفتن به مرحله بعدی کار بسیار راحتی خواهد بود به شرط هدایت درست، چون با ایران می‌توان پیروز شد.

به گزارش خبرورزشی، جانی دی‌بیاسی گزینه ایتالیایی هدایت تیم ملی فوتبال ایران در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرورزشی در مورد انتقاداتی که در یک برنامه تلویزیونی در مورد او و مذاکراتش با فدراسیون فوتبال ایران مطرح شده گفت: از طریق مدیر برنامه‌ام در ایران فیلمی ارسال شد که متأسفانه رزومه حرفه‌ای من در یک برنامه تلویزیونی به شکل اهانت آمیزی تحریف و خلاف واقعیت توسط کارشناس برنامه به فوتبال‌دوستان ایرانی معرفی شد که بر اساس شرایط حرفه‌ای حاکم در فوتبال بخش‌های نادرست صحبت‌های کارشناس را تکذیب می‌کنم.

دی‌بیاسی تأکید کرد: در بخش اول عنوان شد که فدراسیون هند من را نخواسته و مربی دیگری را انتخاب کرده است. من هیچ‌گونه مذاکراتی مستقیماً با فدراسیون هند نداشتم و پس از درخواست سنگین مالی مدیر برنامه‌ام برای سرمربیگری تقاضا به مرحله مذاکره نرسید و پایان یافت ولی متأسفانه کارشناس برنامه علت آن را از لحاظ تکنیکی عنوان کرد که قویاً تکذیب می‌شود. در بخش دیگری گفتند من از تیم ملی آلبانی اخراج شده‌ام که این مورد را هم تکذیب می‌کنم. نامه استعفای من پس از ۵ سال و اندی کار با فدراسیون آلبانی به علت اینکه دیگر نمی‌توانستم چیزی برای یاد دادن به فوتبال آلبانی داشته باشم به رئیس فدراسیون این کشور ارسال شد و در اینترنت به راحتی می‌توانید آن را جست‌وجو کنید تا خلاف صحبت‌های مغرضانه کارشناس تأیید شود. همچنین توسط کارشناس عنوان شد تیم آلبانی زمان مربیگری من در رنکینگ به رتبه ۳۴ رسید که کاملاً اشتباه است و تیم ملی آلبانی در آگوست ۲۰۱۵ با مربیگری من به رتبه ۲۲ فیفا رسید که در تاریخ فوتبال آلبانی بی‌سابقه بوده است. من با تیم ملی آلبانی، بدون شکست به مرحله نهایی جام ملت‌های اروپا در سال ۲۰۱۶ رسیدم و تیم‌های فرانسه و سوئیس را در خانه شکست دادیم و پرتغالی که قهرمان جام ملت‌های اروپا شد را در همان تورنمنت شکست دادیم. در بازی دوستانه با تیم ایران، کی‌روش شکست‌ناپذیر را یک بر صفر در استانبول با شکست بدرقه کردیم که توسط کارشناس برنامه عنوان نشد.

این مربی ایتالیایی در مورد بخشی که عنوان شده او از تیم آلاوس اخراج شده اذعان داشت: آیا تیمی که باشگاهش دچار ورشکستگی مالی شده و من برای تزریق روحی تازه به تیم آمده بودم و مدیران آن نمی‌توانستند آن را اداره کنند می‌توانست نتایجی بهتر بگیرد؟ ولی باز با همان تیم ورشکسته بزرگان لالیگا را شکست دادیم ولی همیشه شرایط بر وفق مراد شما نیست. کارشناس برنامه در ادامه تخریب‌های خود مدعی شد پس از آن دیگر تیمی به من پیشنهاد نشد که مایه بسی تأسف است که من را این‌گونه با سوء نیت مربی بدی جلوه می‌دهند. پس از خروج از آلاوز خواسته من این بود که یک سال استراحت کنم. پس از آن گزینه سرمربیگری تیم ملی ایتالیا شدم پس از نظر تکنیکی نمی‌توانستم مربی بدی باشم.

دی‌بیاسی در پایان به خبرورزشی گفت: کارشناس آن برنامه در آخرین بخش از صحبت‌های خود به عدم شناخت من از فوتبال ایران اشاره کرده در حالی که در ژوئن ۲۰۱۹ از مدیران وقت باشگاه استقلال ایران پیشنهاد سرمربیگری به من داده و حتی قرارداد هم فرستاده شد ولی به دلیل پایین بودن رقم قرارداد این پیشنهاد را نپذیرفتم و شما می‌توانید این مسئله را از باشگاه استقلال استعلام کنید. من نمی‌توانم هر پیشنهادی را قبول کنم ولی الان که تیم ملی ایران به من پیشنهاد شد اعلام می‌کنم از ژوئن سال گذشته تا به امروز تمامی تحرکات لیگ ایران و تیم ملی فوتبال را زیر نظر داشتم و می‌دانم ایران می‌تواند شگفتی‌ساز جام جهانی قطر باشد و رفتن به مرحله بعدی کار بسیار راحتی خواهد بود به شرط هدایت درست، چون با ایران می‌توان پیروز شد.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها