نظرات: ۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

علی کریمی برای حضور در مسابقات ماراتن دبی چند هفته به صورت فشرده با یک مربی بدنساز به تمرینات تخصصی پرداخت، اما در نهایت به این مسابقات نرفت.

راز غیبت علی کریمی در ماراتن دبی لو رفت

به گزارش خبرورزشی، طی یکی، دو ماه گذشته عکس‌ها و ویدئو‌های زیادی از تمرینات سخت علی کریمی زیر نظر موسی اسماعیل‌پور منتشر شد و مشخص بود کریمی برای یک چالش جدی آماده می‌شود. این چالش، حضور در مسابقات دو ماراتن دبی بود. جادوگر فوتبال آسیا برای آنکه به این مسابقات برسد، با یک مربی بدنساز به تمرینات تخصصی پرداخت، اما به این مسابقات نرفت. با این حال همچنان زیر نظر موسی تمرین می‌کند.
راز غیبت علی کریمی در ماراتن دبی لو رفت
اسماعیل‌پور در گفتگو با خبرنگار خبرورزشی، در مورد این اتفاق گفت: «علی کریمی طبق برنامه، هر روز صبح دو ساعت تمرین می‌کند که شامل کار با وزنه و تمرینات هوازی است. تمرین و کار با علی کریمی برای من لذت‌بخش است، چون او خیلی منظم و حرفه‌ای برخورد می‌کند. البته قرار بر این بود که کریمی به ماراتن دبی برود، اما به دلیل یکسری مشکلات شخصی برنامه‌اش تغییر کرد. با این حال تمرینات او همچنان ادامه دارد و هر روز هم تمرین می‌کند. در کنار این تمرینات بدنسازی، برنامه غذایی که برایش تنظیم کردم را اجرا می‌کند تا بدن آماده‌ای داشته باشد.»
 
عکس‌ها: نعیم احمدی

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی