نظرسنجی

بهترین تیم هفته دوازدهم؟
نظرات: ۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

رئیس هیئت مدیره باشگاه صنعت نفت آبادان دلایل درخواست سرمربی تیم را اعلام کرد.

اسکوچیچ بیماری دارد و نمی‌خواهد بماند به گزارش خبرورزشی، حسن نصر اصفهانی درباره خداحافظی اسکوچیچ در رختکن با بازیکنان و دلایل این تصمیم ناگهانی عنوان کرد: او بیماری دارد و، چون یک مسئله شخصی است نمی‌توانیم بیماری او را تشریح کنیم. خودش هم دوست ندارد در موردش حرف بزند.
وی در پاسخ به این سوال که به نظر می‌رسد این بهانه است و اگر نیست چرا در تعطیلی لیگ این موضوع را مطرح نکرده است، گفت: این موضوع اصلا بهانه نیست. اتفاقا از همان قبل از تعطیلات بحث‌هایی اسکوچیچ با باشگاه داشت، اما ما نپذیرفته بودیم و اکنون بحث جدایی اش را جدی‌تر دنبال می‌کند. ما هم تصمیم گیری را به بعد از بازی با پرسپولیس در هیئت مدیره موکول کرده ایم.
رئیس هیئت مدیره باشگاه نفت در خصوص اینکه آیا او با وجود خداحافظی از بازیکنان در بازی با پرسپولیس روی نیمکت است، تصریح کرد: بله او برای بازی با پرسپولیس قطعا روی نیمکت هست. بعد از این مسابقه تصمیم گیری خود را اعلام می‌کنیم. البته از شب گذشته اخباری در فضای مجازی می‌چرخد مبنی براینکه بین دو نیمه این خداحافظی صورت گرفته که اصلا صحت ندارد. نمی‌دانم کدام خبرنگار در بین نیمه در رختکن بوده که چنین اخبار کذبی را منتشر می‌کنند. ما دوست داریم اسکوچیچ بماند و خودش هم گفته با آبادان مشکلی ندارد، اما به دلایل شخصی این تصمیم را گرفته و حتی گفته نمی‌خواهد به تیم دیگری در ایران برود.
نصراصفهانی تاکید کرد: او اگر قصد داشت از نفت آبادان برود همان موقع که بحث‌هایی در مورد حضورش در تیم ملی بود این صحبت‌ها را مطرح می‌کرد، اما واقعا مسئله او تیم عوض کردن نیست.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

بهترین تیم هفته دوازدهم؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی