نظرات: ۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

شاگردان فرهاد مجیدی با پیروزی در مقابل الریان می‌توانند طلسم ۳ دیدار گذشته را بشکنند.

به گزارش خبرورزشی، با توجه به انجام کار‌های عمرانی روی سازه استادیوم «احمد بن علی» برای آماده کردن این ورزشگاه توسط فدراسیون فوتبال قطر جهت برگزاری دیدار‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، الریان از سال ۲۰۱۴ به بعد دیدار‌های خانگی اش را در استادیوم خانگی باشگاه السد قطر برگزار می‌کند. تیمی که خودش هم با استقلال در همان زمین ۲ بار بازی کرده است. نکته جالب توجه این است که استقلال در همین استادیوم یک بار هم رودرروی الریان به میدان رفته است. نکته جالب‌تر این بود که هر ۳ بازی استقلال در استادیوم جاسم بن حمد با تساوی ۲-۲ به پایان رسیده است.
او این بازی استقلال در این استادیوم (جاسم‌بن‌حمد) در مرحله گروهی فصل ۲۰۱۱ لیگ قهرمانان آسیا مقابل السد بود که با نتیجه ۲-۲ مساوی تمام شد. خاطره خوش آن بازی برای سرمربی استقلال این است که هر دو گل آن دیدار را فرهاد مجیدی به ثمر رسانده بود که قرار است فرداشب به عنوان سرمربی روی نیمکت این تیم بنشیند.

دومین بازی استقلال در این استادیوم در فصل ۲۰۱۸ لیگ قهرمانان برگزار شد. زمانی که استقلال به دور یک چهارم نهایی صعود کرده بود و باید با السد در زمین خودش دیدار برگشت را انجام می‌داد که آن مسابقه هم ۲-۲ به پایان رسید. استقلال الریان نیز در همان فصل در مرحله گروهی به دیدار هم رفتند که آن مسابقه هم با نتیجه ۲-۲ به پایان رسید تا طلسم تساوی‌های استقلال در این استادیوم نشکند. شاگردان فرهاد مجیدی با پیروزی در این دیدار می‌توانند طلسم ۳ دیدار گذشته را بشکنند.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی