نظرات: ۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

مراسم ترحیم همسر منوچهر شفقتیان پیشکسوت پرسپولیس با حضور بزرگان و پیشکسوتان پرسپولیس برگزار شد.

به گزارش خبرورزشی و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، علی پروین، پنجعلی، محرمی، محمدخانی، فنونی زاده، پیوس، نعیم ابادی، عباس کارگر، فاطمی مقدم، سعید شیرینی، ریاضتی سرپرست تیم امید و رابط باشگاه در امور پیشکسوتان، کریم شاهوردی بازیکن سابق راه اهن، تعدادی از هواداران و برخی مشوقین در کانون هواداران باشگاه از جمله افراد سرشناسی بودند که در مراسم حضور یافتند و با شفقتیان ابراز همدردی کردند.
 
روابط عمومی باشگاه پرسپولیس هم با تاج گل و نصب بنر تسلیتی با شفقتیان ابراز همدردی کرد. در پایان مراسم انصاری فرد در تماسی از شفقتیان همبازی سابق خود بخاطر طولانی شدن جلسه‌ای ودر خارج از باشگاه و عدم حضور خود در مراسم بادبود عذرخواهی و دلجویی کرد و بار دیگر به وی تسلیت گفته و تاکید برای ابراز همدردی به دیدار وی و خانواده اش خواهد رفت.

شفقتیان که در بدو فعالیت انصاری فرد به عنوان مدیرعامل با وی در باشگاه دیدار کرده بود نیز گفت:می دانم و خبر دارم شبانه روز در حال تلاش هستی و با این وجود برای خیلی کار‌ها وقت کم می‌اوری. از تماس شما ممنونم و راضی نیستم امورات باشگاه به خاطر من برای ساعاتی هم که هست انجام نشود. برای من موفقیت و سربلندی پرسپولیس و شما دوست خوبم مهم‌تر است و ضمن تشکر از ابراز همدردی‌ها ارزو می‌کنم پرسپولیس با چهارمین قهرمانی متوالی دل مردم را شاد کند و ما هم در شادی‌ها جبران این ابراز همدردی‌ها را کنیم.
مدیر عامل پرسپولیس عذرخواهی کرد

شفقتیان در گفتگو با سایت باشگاه از ابراز همدردی پروین و پیشکسوتان و همچنین مدیریت باشگاه پرسپولیس و هواداران با معرفت تقدیر و تشکر کرد.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها