نظرات: ۰

به گزارش خبرورزشی، مردمی که برای زنده نگه داشتن یاد کوبی برایانت به «استیپلس سنتر» ورزشگاه خانگی لس‌آنجلس لیکرز آمده بودند، حدود 1300 توپ بسکتبال را رها کرده‌اند. پاکسازی محوطه بیرونی سالن بسکتبال تیم لس‌آنجلس لیکرز در حالی آغاز شد که آن محل پر از توپ بسکتبال بود.

«لی زیدمن» رئیس سالن ورزشی «استیپلس سنتر» عکسی از 1353 توپ بسکتبال را در صفحه توییترش منتشر کرده، توپ‌هایی که اکثر آن‌ها حاوی دست‌نوشته و یادگاری‌هایی برای کوبی برایانت فقید بودند. برایانت 41 ساله که اسطوره بسکتبال آمریکا به شمار می‌رفت 26 ژانویه در هلی‌کوپتر شخصی‌اش در حالی که دختر جیانای 13 ساله هم همراهش بود نزدیک لس‌آنجلس سقوط کرد و درگذشت. هواداران هم که از این اتفاق تلخ احساساتی شده بودند یادگاری‌های زیادی بیرون «استیپلس سنتر» رها کردند. به درخواست همسر کوبی، ونسا برایانت این یادگاری‌ها لیست خواهد شد و به این خانواده تحویل می‌شود.

عکس| توپ‌باران برای گرامیداشت کوبی برایانت

زیدمن در این باره به «لس‌آنجلس تایمز» گفت: «ونسا پیش ما آمد و گفت که خانواده‌اش وسایلی که آنجا وجود دارد را دوست دارند. بنابراین ما لیستی از آن‌ها تهیه خواهیم کرد. لباس‌ها، نامه‌ها، توپ‌های بسکتبال و اسباب‌بازی‌ها. تصمیم داریم آن‌ها را در جعبه‌های مخصوصی که ساخته‌ایم قرار دهیم و به خانواده برایانت تحویل دهیم.»

زیدمن همچنین خبر از روشن کردن حدود 25000 شمع و نوشتن حدود 5000 نامه یا نشانه، رها کردن حدود 500 حیوان اسباب‌بازی و 350 جفت کفش و برپا کردن 14 بنر به یاد کوبی برایانت داد. همچنین مساحتی حدوداً 40 یاردی با گل پر شده است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها