نظرسنجی

پیش‌بینی شما از رأی AFC؟
نظرات: ۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

اعضای تیم پرسپولیس‌ در تمرین امروز تصمیم گرفته‌اند به خاطر دربی فعلاً سکوت کنند.

باشگاه پرسپولیس: بابت انتشار دستمزدها شکایت می‌کنیم!

به گزارش خبرورزشی، باشگاه پرسپولیس از مطالبات ۲۶ میلیارد تومانی اعضای تیم در فصل گذشته و طرح شکایت به خاطر انتشار قرارداد‌ها و طرح ادعا‌های کذب در دفاع از حق و حقوق بازیکنان تیم خبر داد.

در اطلاعیه باشگاه پرسپولیس آمده است:

کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس بابت فصل گذشته ۲۶ میلیارد تومان طلب دارند که از این جمع ۱۳ میلیارد تومان مطالبات برانکو و دستیارانش می‌باشد و بالغ ۱۳ میلیارد تومان نیز مربوط به مطالبات بازیکنان است و باشگاه بخاطر انتشار مبالغ قرارداد‌ها و طرح برخی ادعا‌های غیر واقع از منتشر کننده شکایت خواهد کرد و پیگیری‌های لازم در پی فاش شدن و انتشار اسناد محرمانه متعلق به افراد و شرکت دولتی (شرکت فرهنگی، ورزشی پرسپولیس) بدون رضایت طرفین و آسیب‌های وارده ناشی از آن و طرح ادعا‌های کذب را انجام خواهد داد.

در این باره دیروز و امروز جلساتی در باشگاه پرسپولیس تشکیل و انصاری‌فرد از مدیران و معاونین باشگاه خواست بررسی‌های اولیه را انجام داده و گزارش نهایی را به وی اعلام کنند.

به همین منظور نشستی با حضور دیناروند مدیر مالی، قدیر کارشناس حقوقی و قدوسی مدیر روابط عمومی و مشاور مدیرعامل برگزار و اطلاعاتی دقیق جمع آوری و به مدیرعامل ارائه گردید.

پاشا ذیحساب باشگاه نیز مواردی را متعاقبا در این باره ارائه کرد.

پیرو تصمیمات اتخاذ شده بخش حقوقی باشگاه فردا از رسانه‌ای که مبالغ قرارداد‌ها را منتشر و ادعا‌های کذبی را نیز مطرح کرده شکایت می‌کند و اعلام می‌دارد افرادی که اطلاعات مربوطه و اسنادی را در اختیار این رسانه قرار داده نیز مرتکب تخلف شده اند.

افشین پیروانی نیز با حضور در باشگاه مراتب اعتراض و ناراحتی شدید بازیکنان قبل از شروع تمرین امروز از انتشار مبالغ قرارداد‌ها و طرح برخی ادعا‌های کذب از سوی مسئولان سابق باشگاه را منتقل کرد.

متاسفانه در اخبار منتشره به کرات عنوان شده مدیران سابق باشگاه مدعی تسویه صد در صدی هستند و حتی صراحتا قید شده که بازیکنان تیم‌هیچ طلبی ندارند.

در دو گزارش منتشره مطالب و ادعا‌های ضد و نقیضی مطرح شده که مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.

بر اساس اعلام باشگاه پرسپولیس گزارش‌های مالی ارائه شده به انصاری فرد مدیرعامل کنونی باشگاه نشان دهنده آمار و ارقام ذیل است؛

۱- مطالبات بازیکنان و کادر تیم فصل گذشته بابت مبالغ پایه قرارداد:
۳ میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان

۲- مطالبات بازیکنان و کادر بابت آپشن ها:
۹ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان

۳- مطالبات کادر فنی‌خارجی
بابت قراراد و اپشن ها:
۱۳ میلیارد تومان

جمع کل:
۲۶ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان

باشگاه پرسپولیس اعلام داشت بخش عمده و قابل توجه ارقام اعلام شده بابت مطالبات پایه و آپشن‌های قرارداد‌های فصل گذشته مربوط به بازیکنانی است که اکنون نیز در تیم حضور دارند و همچنین به واسطه شکایت‌های مربیان و بازیکن خارجی (بودیمیر) در صورت محکومیت باشگاه در فیفا می‌بایست بالغ بر دو میلیون دلار دیگر (چهار و نیم میلیارد تومان) نیز به آن‌ها پرداخت کرد.

باشگاه پرسپولبس تاکید کرد سرخ‌ها با حفظ همدلی و اتحاد و همچنین هواداران با حمایت همه جانبه و تشویق تا دقیقه نود که رمز موفقیت‌های تیم بوده در دربی و دیگر بازی‌ها تا کسب عنوان قهرمانی‌های دیگری به میدان خواهند رفت.

باشگاه نیز بخشی از مبالغ قرارداد‌ها را پرداخت خواهد کرد و می‌کوشد با تامین منابع مالی مطالبات فصل گذشته و پاداش چندین برد فصل جاری را در آینده پرداخت کند. همچنین روز شنبه نیز گزارشی از بدهی‌های برجای مانده به هواداران و جامعه فوتبال ارایه خواهد شد.

لازم به ذکر است اعضای تیم پرسپولیس‌ در تمرین امروز تصمیم گرفته اند بخاطر دربی فعلا سکوت کنند، اما تاکید کرده اند این اتفاقات بطور حتم انگیزه‌های ان‌ها را برای پیروزی و شاد کردن هواداران که از بروز این حواشی ناراحت شده اند را مضاعف می‌کند.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

پیش‌بینی شما از رأی AFC؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی