چشمی: پرسپولیسی‌ها خیلی خودشان را بالا گرفته بودند به گزارش خبرورزشی، روزبه چشمی بعد از تساوی ۲ بر ۲ استقلال مقابل پرسپولیس (اینجا ببینید) در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خیلی از بازیکنان پرسپولیس مصاحبه کرده و گفته بودند راهی جز برد استقلال ندارند، اما آخر بازی معلوم شد کدام تیم برای بردن آمده بود و کدام تیم برای نباختن.

وی در مورد داوری مسابقه گفت: من به صحنه‌های گل کاری ندارم. برای بیژن حیدری هم احترام زیادی قائل هستم. آدم متشخصی هستم. پنالتی گرفتن یا نگرفتن در یک بازی مهم نیست، اما با ۵ خطا می‌توانیم یک تیم را در انتهای زمین خودش نگه دارید و یک تیم را بالا بیاورید. خطا‌های خیلی کوچک در وسط زمین و در پشت ۱۸ قدم ما را برای پرسپولیس سوت زد. این را به خود داور هم گفتم، ولی خطا‌های شدیدتر بر روی بازیکنان استقلال را سوت نزد و خطا‌های وسط زمین را هم به هیچ عنوان. کاملا ۵۰-۵۰‌ها را به سود پرسپولیس گرفت. بدون شک از دقیقه یک این گونه سوت زد، نه اینکه وقتی نتیجه یک هیچ شد. اوساگونا یک توپ به سمت تماشاگران ما زده است. هر داور دیگری بود به این بازیکن یک کارت زرد می‌داد، چون حرکت غیرورزشی بود و با کارت زرد دوم باید این بازیکن اخراج می‌شد.

بازیکن تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: حتما مهم نیست پنالتی گرفته بشود یا خیر، خیلی از تکه‌های کوچک بازی را اگر بهم بچسبانید می‌تواند در نتیجه بازی تاثیرگذار باشد. بدی کارشناسان ما این است که همه صحنه‌های گل را کارشناسی می‌کنند. والسلام.‌ای کاش ۱۰ خطایی که در وسط زمین برای آن‌ها گرفته شده و ۵ خطایی که برایمان نگرفته‌اند را بررسی کنند تا ببینند بعدش چه اتفاقی می‌افتاد.

چشمی در مورد درگیری عارف غلامی و سیاوش یزدانی در راهرو‌های ورزشگاه گفت: من متوجه نشدم.

وی در مورد اینکه استقلال همیشه در دقایق آخر گل می‌خورد و اینکه آیا این بدشانسی است یا عدم تمرکز گفت: دو گلی که خوردیم باید بررسی شود. اشتباه که نمی‌شود گفت، شاید عدم تمرکز است. بازیکنان هم همه تلاششان را کردند. بابت این مساوی خیلی ناراحتیم. قبل از بازی دوست نداشتم مصاحبه کنم، اما از سمت پرسپولیس خیلی مصاحبه شد و گفتند قطعا تیم بهتری نسبت به ما هستند و قطعا راهی جز برد ندارند. خیلی خودشان را بالا گرفته بودند.

وی در مورد اینکه بعد از تعویض قائدی استقلال ضعیف شد و شکست خورد، گفت: نه، ما با این ترکیب به میدان هم برویم هیچ اتفاقی نمی‌افتد. سه ۹۰ دقیقه هم بازی کنیم هیچ اتفاقی نمی‌افتد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

پیش‌بینی شما از نتیجه دیدار ایران و آمریکا؟

پربازدید امروز

آخرین خبرهای ورزشی