بازیکن با تجربه فولاد و صنعت نفت که سابقه کار کردن با دراگان اسکوچیچ را دارد از او به خاطر رفتارهایش در سه هفته گذشته گله‌مند است.

به گزارش خبرورزشی، بختیار رحمانی، کاپیتان فولاد در زمان سرمربیگری اسکوچیچ در این تیم گفت: من یکی از کسانی بودم که در این چند سال حضور اسکوچیچ در ایران از او حمایت کردم. شکی در این نیست که او مربی خوبی است ولی بحث باشگاهی با تیم ملی زمین تا آسمان فرق دارد. آن‌جا شرایط به مراتب سخت‌تر است هر چند که ما بازیکنان خیلی خوبی در تیم ملی داریم. برای تیم ملی آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم او بتواند به تیم ملی کمک کند.

بازیکن صنعت نفت آبادان ادامه داد: من خودم به شخصه از ایشان خیلی گله‌مند هستم. فکر می‌کنم در این سه هفته‌ای که ما نتیجه نگرفتیم رفتارهای او و حرف‌هایی که می‌زد، تاثیرگذار بود. رفتارهای او غیر حرفه‌ای بود و اصلا در این سه هفته به تیم توجه نکردند. این کمی ناخوشایند بود. برای اینکه بعد از سال‌ها صنعت نفت چنین جایگاهی داشته باشد هم خودش خیلی زحمت کشید و هم بقیه اعضای باشگاه ولی در در این چند هفته از طرف آقای اسکوچیچ مشکلات فراوانی داشتیم. باز هم برای او آرزوی موفقیت می‌کنم ولی به شدت از ایشان گله‌مند هستم رفتارهای او اصلا حرفه‌ای نبود.

او اضافه کرد: با وجود این حرف‌ها برای او و تیم ملی آرزوی موفقیت می‌کنم چون در غیر اینصورت اگر از این گروه هم بالا نرویم خیلی شرم‌آور است.

رحمانی درباره انتخاب اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی، گفت: من احترام خاصی برای کسانی که در فدراسیون هستند و تصمیم‌گیری کردند قائلم ولی به نظر من گزینه‌های داخلی خیلی خوبی داشتیم. البته الان سرمربی انتخاب شده و نمی‌توان کاری کرد و هر حرفی بزنیم خوب نیست. اما شرایط تیم ملی خیلی سخت است. بازی با عراق و بحرین خیلی سخت است. در این چند وقته خیلی با اسامی مربیان بازی شد و انگار همه را گول زدند. این برای تیم ملی درست نیست. البته فردی مثل قلعه‌نویی که استاد ماست از اسکوچیچ حمایت کرده و کار درستی است اما هر کسی نظر خودش را دارد و من فکر می‌کنم گزینه‌های داخلی خوبی داشتیم.

او ادامه داد: الان در این مقطع زمانی قهرمانی یک تیم باشگاهی مهم است یا تیم ملی به جام جهانی برود؟ در هیچ کشوری از تیم ملی بالاتر نداریم. اگر تیم ملی نتیجه نگیرد تا چند سال لیگ ما لطمه می‌خورد. امیدوارم تیم ملی به جام جهانی برود اما خوب بود که همه همکاری می‌کردند چون هیچ چیزی در از تیم ملی مهم‌تر نیست. 40 روز دیگر مسابقات انتخابی دوباره شروع می‌شود ولی هیچ‌کس نمی‌داند اردو و تمرینات کی برگزار می‌شود. دقیقا مثل تیم ملی امید که می‌خواستند با برگزاری چند اردو به المپیک بروند.مگر چنین چیزی می‌شود؟ تیم‌های دیگر زحمت می‌کشند. امیدوارم تیم ملی بزرگسال ما اینگونه نشود. من واقعا نگران و ناراحت هستم که بعد از آقای کی‌روش این اتفاقات افتاد. با او کار کرده بودم و ما الان وضعیت خوبی نداریم.

رحمانی در پایان بیان کرد: رفتار مربی در تیم ملی نباید مثل رفتارش در باشگاه باشد. اسکوچیچ نتایج خوبی گرفته هر چند که خیلی درخشان نبوده است. یک مثال می‌زنم، وقتی آقای کی‌روش صحبت می‌کرد بازیکن زمین را می‌خورد. من با او کار کردم و الان هم در ایران نیست که بگویند الکی از او تعریف می‌کنم ولی ایشان کاری کرده بود که همه جای دنیا از تیم ملی ما می‌ترسیدند. آقای اسکوچیچ هم در باشگاه روحیه خوبی به بازیکنان می‌دهد و امیدوارم که این رفتارها را در تیم ملی هم به بازیکنان انتقال بدهد و کمک کند.

برچسب‌ها

برگزیده‌ها

خبرویژه

پربازدیدترین

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __