۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

نیمار ضمن تمجید از دیوید بکام، ابراز امیدواری کرد روزی در تیم تحت مالکیت او بازی کند.

به گزارش خبرورزشی، نیمار ستاره برزیلی پاری‌سن‌ژرمن گفت که پله‌های رشد و ترقی در دنیای فوتبال را به این امید طی کرده که روزی مثل دیوید بکام شود.

او در این باره گفت: «من یکی از طرفداران سرسخت دیوید بکام هستم. یادم می‌آید زمانی که کوچکتر بودم، همیشه همه بازیکنان بزرگ را دنبال می‌کردم. بازی‌های بکام را به خاطر نحوه ضربه زدنش به توپ و پاس‌های حیرت‌آوری که می‌داد و گلزنی‌هایش و عزم راسخش در زمین چمن، دنبال می‌کردم. همیشه او را زیر نظر داشتم. او را به خاطر شخصیتش، فوتبالی که بازی می‌کرد دوست داشتم و فکر می‌کنم که همه چیز از دیوید بکام شروع شد. بارها از مدل موی بکام هم تقلید کردم. فکر می‌کنم بکام یکی از خوشتیپ‌ترین آدم‌های دنیاست. پس باید از او تقلید کنیم. ما به خوشتیپی بکام نیستیم ولی سعی می‌کنیم از او تقلید کنیم. گاهی وقت‌ها نیاز داریم تا از فردی تقلید کنیم، کسی که به اندازه کافی شجاع باشد تا کارهایی را انجام دهد. فکر می‌کنم که شجاعت بکام، وجه مشخص شخصیتی اوست. خیلی‌ها از من به خاطر مدل موهای متفاوتم یا پوشیدن لباس‌های مختلف انتقاد می‌کنند ولی فکر می‌کنم که انتقادات هرگز تمام نمی‌شوند. از دیوید متشکرم که پیشگام بوده و درها را به روی افراد در دنیای مد باز کرده است.»

نیمار همچنین در ادامه این گفت‌وگو که متعلق به اسپانسر مشترک او و بکام بود ابراز امیدواری کرد تا 10 سال آینده به تیم تحت مالکیت ستاره سابق تیم ملی انگلیس بپیوندد.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی