نظرسنجی

بهترین مربی دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر؟
۰
یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۶
۰ |
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

در ادامه مبارزات روز پایانی از دومین مرحله رقابتهای لیگ جهانی در امارات، سه نماینده دیگر کشورمان موفق به کسب نشان برنز شدند.

به گزارش خبرورزشی، در روز پایانی این رقابتها، مبارزات دو بخش رده بندی و فینال برگزار خواهد شد که تیم کشورمان از ۵ نماینده خود در رقابت‌های رده بندی موفق به کسب چهار مدال برنز شد. بعد از شکست مهسا افسانه در مبارزه رده بندی کاتا، بهمنیار، علیپور، عسگری و خدابخش به نشان برنز دست یافتند.
رزیتا علیپور در وزن ۶۱- کیلوگرم در پیکار با «نایلیا گوآلینا» از روسیه صاحب برتری ۳ بر صفر شد و به نشان برنز شد. وی روز گذشته بعد از یک دور استراحت و پیروزی برابر کاراته کا‌های سوئد و روسیه، به چین باخته بود و در گروه شانس مجدد رقیب انگلیسی را شکست داد و به دیدار رده بندی رفت.
در وزن ۷۵- کیلوگرم بهمن عسگری در مبارزه رده بندی برابر «آرمان التیمور» از ترکیه ۲ بر صفر پیروز شد و به نشان برنز دست پیدا کرد. کاراته کای المپیکی ایران با برتری مقابل رقبایی از قزاقستان، پرو انگلیس و شکست برابر «رافائل آقایف» آذربایجانی در نیمه نهایی به دیدار رده بندی راه پیدا کرده بود.
مهدی خدابخشی هم در دیدار رده بندی وزن ۸۴- کیلوگرم با برتری در پیکار با «ایگو چیخامروف» از قزاقستان روی سکوی سوم ایستاد. خدابخشی پس از پیروزی برابر کاراته کا‌هایی از بلژیک»، بلاروس فرانسه و ایتالیا در نیمه نهایی به پورشیب باخت به دیدار رده بندی رفت.
در ادامه این مسابقات شیما آل سعدی در پیکار نهایی وزن ۶۱- کیلوگرم و ذبیح الله پورشیب در دیدار نهایی وزن ۸۴- کیلوگرم برای کسب مدال طلا مبارزه خواهند کرد.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

بهترین مربی دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی