نظرسنجی

قهرمان این فصل با چند امتیاز جام را بالای سر خواهد برد؟
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

در بازی‌های این هفته لیگ یک مس رفسنجان به صدرنشینی قاطع خود ادامه داد، مس کرمان پابه‌پای هم‌استانی خود پیش رفت و آلومینیوم اراک به مدعیان نزدیک شد.

به گزارش خبرورزشی،  هفته بیست‌وپنجم لیگ دسته اول برگزار شد. در بازی‌های این هفته مس رفسنجان به صدرنشینی قاطع خود ادامه داد، مس کرمان پابه‌پای هم‌استانی خود پیش رفت و آلومینیوم اراک به مدعیان نزدیک شد.
۷ گل داماش به مس
داماش در شرایطی که به خوبی همپای این بازی نبود و تمرین نداشت ۳ گل از مس رفسنجان خورد. داماش شرایط خوبی در جدول داشت، اما مشکلات مالی باعث افت شدید این تیم شد. مسی‌ها در دو بازی ۷ گل به داماش زدند و بازی رفت را هم ۴ بر صفر بردند.
گل‌ریحان با حواشی مدعی نیست
گل‌ریحان از جمع مدعیان لیگ یک خارج شد. حواشی در این تیم به اوج خود رسید و در آستانه شروع بازی مالک قبلی حاضر به واگذاری امتیاز به مالک جدید نشد تا همه‌چیز در این تیم معلق شود. در این شرایط گل‌ریحان با وضعیتی نامناسب به مصاف مس کرمان رفت و نارنجی‌پوشان کویر که روی نوار موفقیت هستند بهترین بهره را برده و به پیروزی رسیدند تا جایگاه دومی خود را مستحکم کنند.
۶ امتیاز اهدایی به آلومینیوم
بادران تهران نقش زیادی در حضور آلومینیوم در جایگاه سوم جدول داشته است. این تیم مثل بازی رفت، در بازی برگشت هم با یک گل به تیم اراکی باخت تا این بار رسول خطیبی طعم سه‌امتیاز تقابل با این تیم را چشیده و با تیمش به مدعیان نزدیک شود. بادران قطعاً با این روند لیگ برتری نمی‌شود.
تساوی با طعم خداحافظی؟
خوشه‌طلایی ساوه بعد از رفتن عاشوری، حالا شاید با جدایی فکری هم روبه‌رو شود. فکری از نساجی پیشنهاد دارد و شاید بازی با آرمان‌گهر آخرین حضور او در تیم ساوجی باشد. خوشه طلایی البته تساوی بدموقعی داشت تا از کورس عقب بیفتد. بازی رفت با برتری ۴ بر یک خوشه به پایان رسیده بود.
جدال ۶ امتیازی به سود رایکا
رحمان رضایی در اولین تجربه‌اش روی نیمکت رایکا ۳ امتیاز شیرین دشت کرد. این تیم بازی ۶ امتیازی را از دست‌نشان و سپیدرود برد تا به ادامه مسابقات امیدوار شود. در سمت مقابل سپیدرود با ادامه این روند قطعاً به لیگ دو سقوط خواهد کرد و دست‌نشان باید فکری به حال تیمش بکند.
کار سخت شهرداری برای بقا
شهرداری تبریز این فرصت را داشت تا در مصاف با نیروی زمینی که در نیم فصل دوم عملکرد خوبی نداشته در خانه خود به پیروزی برسد، اما خوردن ۳ گل از این تیم جای هیچ توجیه نگذاشت و به نظر می‌رسد شهرداری را باید یکی از سقوط‌کننده‌های لیگ یک دانست. نیروی زمینی در دو بازی ۵ گل به این تیم زده است.
ادامه شگفتی‌سازی استقلال خوزستان
آبی‌های اهواز در ادامه نتایج خوب خود با امیر خلیفه‌اصل به سومین برد پیاپی رسیدند. خلیفه‌اصل بعد از دو برد شیرین، این بار قشقایی که در هفته‌های اخیر نتایج خوبی مقابل تیم‌های بالای جدولی گرفته بود را شکست داد تا به میانه جدول برسد.
برد شیرین رضا عنایتی
فجر سپاسی دیگر به باخت عادت کرده و شاید اگر در نیم فصل اول خوب امتیاز جمع نمی‌کرد الان در بین تیم‌هایی که گزینه سقوط بودند، قرار داشت. فجرسپاسی که بازی رفت را ۲ بر یک برده بود بازی برگشت را با همین نتیجه باخت تا سرخپوشان و رضا عنایتی را در یک قدمی خود ببیند.
توقف بدموقع نود در انزلی
ملوانی‌ها از بازی دفاعی نود گلایه دارند، اما بعید است تیم ارومیه‌ای برای تساوی به انزلی آمده باشد. نود برد می‌خواست تا در جمع مدعیان بماند و از این تساوی راضی نیست. بازی رفت را نود با ۲ گل برده بود و اگر برنده این بازی می‌شد هم‌امتیاز با مس کرمان بود.
تیم برتر هفته: نیروی زمینی تهران
نیروی زمینی که در نیم فصل دوم روند خوبی نداشت در خانه قعرنشین لیگ دیداری را برد که برای بقای آن‌ها در لیگ برتر تأثیرگذار بود و با یک برد پرگل به تهران بازگشت.
مربی برتر هفته: رحمان رضایی (رایکا بابل)
رضایی در اولین حضورش روی نیمکت رایکا یک بازی حساس را از سپیدرود برد تا رایکا را به بقا در لیگ امیدوار کند. رضایی البته کار سختی در این تیم دارد.
بازیکن برتر هفته: مهرداد حیدری (رایکا بابل)
بازیکن رایکا با دو گلی که وارد دروازه سپیدرود کرد تیمش را از این دیدار حساس برنده از میدان خارج کرد تا به عنوان بازیکن برتر هفته انتخاب شود.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

قهرمان این فصل با چند امتیاز جام را بالای سر خواهد برد؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی