۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

بر اساس توافق فدراسیون فوتبال و اسکوچیچ دو مربی ایرانی هم به کادر فنی تیم ملی ملحق خواهند شد که این مربیان هم مشخص شده‌اند.

به گزارش خبرورزشی، دراگان اسکوچیچ بعد از حضور در تیم ملی دو کمک خارجی خود را به فدراسیون فوتبال معرفی کرد و قرار است این مربیان با شروع تمرینات تیم ملی وارد تهران شوند تا تمرینات تیم ملی را زیر نظر بگیرند. بر اساس توافق فدراسیون فوتبال و اسکوچیچ دو مربی ایرانی هم به کادر فنی تیم ملی ملحق خواهند شد که این مربیان هم مشخص شده‌اند. یکی از این مربیان سهراب بختیاری زاده است. بازیکن سابق تیم ملی در فصل جاری سرمربی تیم استقلال خوزستان بود و چند هفته پیش البته جای خود را در این تیم از دست داد. سهراب بختیاری زاده در کمپ تیم‌های ملی دیده شده و نشستی را با مدیر تیم ملی برگزار کرد. دیگر مربی‌ای که قرار است به کادر فنی تیم ملی ملحق شود محرم نویدکیا بازیکن سابق تیم سپاهان است. محرم در حالی قرار است به کادر فنی تیم ملی ملحق شود که ابتدای فصل حاضر نشد دستیار امیر قلعه‌نویی در تیم سپاهان شود.

فدراسیون فوتبال در سال‌های اخیر به دلیل عدم بهره گیری از مربیان ایرانی در کنار کارلوس کی‌روش مورد انتقاد قرار گرفت. البته مارکار آقاجانیان دستیار ایرانی کارلوس کی‌روش بود که بعد از رفتن کی‌روش و جدایی از تیم ملی مورد توجه تیمی قرار نگرفت. حالا فدراسیون فوتبال با گلچین کردن این دو مربی و انتخاب آن‌ها برای تیم ملی درصدد مربی‌سازی برای فوتبال کشور است. استفاده از مربیان تیم‌های لیگ برتری نکته‌ای بوده که مورد توجه فدراسیون فوتبال بود، اما واقعیت این است که مربیان تیم‌های لیگ برتری حاضر نیستند با گذشتن از دستمزد‌های میلیاردی وارد کادر فنی تیم ملی شوند. به خصوص که در تیم ملی دستمزدی که به آن‌ها اختصاص پیدا می‌کند ناچیز است. البته دستمزد ناچیز فقط برای مربیان ایرانی تیم‌های ملی است و مربیان خارجی تیم‌های ملی دستمزد خوبی می‌گیرند.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی