نظرسنجی

کدام‌یک هیجان و رضایت بیش‌تری برای شما داشت؟
نظرات: ۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

پیشکسوت باشگاه استقلال به خبرورزشی گفت: من کاری که سپاهان کرد را تأیید نمی‌کنم بلکه می‌گویم سازمان لیگ از اول باید حق میزبانی را رعایت و بازی را لغو می‌کرد.

به گزارش خبرورزشی، شاهین بیانی از بازی تیم استقلال در شرایط ویروسی این روز‌های پایتخت انتقاد کرد. او که بازی استقلال روبه‌روی ذوب‌آهن را دیده بود درباره اتفاقات اخیر و این بازی با خبرورزشی گفت‌وگو کرد.

پیش از هر بحث فنی، با وجود ویروس کرونا بازی استقلال و ذوب‌آهن باید برگزار می‌شد؟
بله ولی با تماشاگر، اما وقتی شرایط بد کشور درباره بیماری کرونا این‌گونه است که مدارس و دانشگاه‌ها تعطیل می‌شوند باید این بازی را هم تعطیل می‌کردند.

ولی سهیل مهدی گفته هنوز که شهر‌ها قرنطینه نشده است؟
لازم نیست قرنطینه شود. مگر فوتبالیست‌ها آدم نیستند؟ بالاخره عوامل برگزاری بازی خودشان ۱۰۰ تا ۱۵۰ نفر که می‌شوند. عکاس، یگان ویژه، خبرنگاران و بقیه همه با هم دور و بر بازی هستند و اگر کسی کرونا داشته باشد ممکن است بین همان‌ها هم باشد، پس بازی باید لغو می‌شد.

اما مدیران استقلال اعتراضی نکردند؟
آن‌ها دلشان برای استقلال نمی‌سوزد و فقط به فکر خودشان هستند. همان کسی که آن‌ها را رئیس باشگاه کرده همان هم برای‌شان تصمیم می‌گیرد چه‌کار کنند و چه‌کار نکنند. اگر باشگاه مدیر مقتدر داشت مانند سپاهانی‌ها راضی نمی‌شد در این شرایط بازی کند. البته من کاری که سپاهان کرد را تأیید نمی‌کنم بلکه می‌گویم سازمان لیگ از اول باید حق میزبانی را رعایت و بازی را لغو می‌کرد.

اما با این رویه مسابقات طولانی می‌شود؟
خب بشود! همیشه که این اتفاق نمی‌افتد. الان در چین هم مشخص نیست بازی‌های‌شان چه تاریخی برگزار می‌شود. در کانال خود شما (خبرورزشی) دیدم که گفته بودید لیگ چین به تعویق افتاده است. چرا با این همه خبر کرونا از شهر‌های مختلف باید بازی‌های ما برگزار شود؟ یک نفر جواب بدهد.

دیدار استقلال با ذوب‌آهن را دیدید؟
بله! البته فضای مسابقه تحت تأثیر جو بیماری بود ولی در کل باز هم دیدیم خط دفاعی استقلال آن استحکام فصل قبل را نداشت. جدا از این، برد مهم بود که به دست آمد ولی شاید اگر تیم زهردارتری جای ذوب‌آهن بود می‌توانست دروازه استقلال را باز کند.

بازی‌های بعدی استقلال را چطور می‌بینید؟
قطعاً بازی‌ها یکی پس از دیگری دشوارتر می‌شوند. تیم خسته می‌شود و مصدومیت‌ها هم هست ولی این شرایط برای همه است و استقلال تنها نیست. باید روی تک‌تک امتیازات حساب کرد و در این صورت می‌توان به قهرمانی امید داشت. استقلال باید با قدرت به راهش ادامه بدهد.

بازی بعد را چطور می‌بینید؟
گل‌گهر تیمی نیست که بتواند مقابل استقلال امتیاز بگیرد ولی به هر حال نباید هیچ تیمی را دست‌کم گرفت.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

کدام‌یک هیجان و رضایت بیش‌تری برای شما داشت؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی