نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟
۰
سه‌شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۵
۰ |
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

بحران سرپرست در تیم فوتبال استقلال همچنان ادامه دارد و به نظر می‌رسد مصاحبه سعید رمضانی علیه مسئولان این باشگاه وی را به در خروج از این باشگاه نزدیک کرده است.

به گزارش خبرورزشی، قبل از دیدار استقلال مقابل الاهلی عربستان بود که سعید رمضانی سرپرست تیم فوتبال استقلال از مسئولان این باشگاه انتقاد کرد و مدعی شد مدیران این باشگاه برای رسیدگی به مشکلات این تیم وقت کافی در اختیار ندارند. وی به دلیل مشکلاتی که برای زمین تمرین و تهیه البسه و ... داشت از سمت خود کناره گیری کرد، اما غیبت یک هفته‌ای وی با بازگشت استقلال به تهران تمام شد و رمضانی دوباره به کار خود بازگشت.

از سوی دیگر سرپرست استقلال همچنان با مشکلاتی که مثل زمین تمرین مواجه است و با پیمانکار مجموعه انقلاب و نگهداری از زمین تمرین دچار مشکلاتی شده که البته به پرداخت مطالبات آن‌ها توسط باشگاه بر می‌گردد. با این وجود ظاهراً مدیران باشگاه استقلال به دلیل مصاحبه تندی که وی انجام داده تمایل چندانی به ادامه همکاری با رمضانی ندارند و به هر شکل ممکن سعی دارند تا فرد دیگری را جایگزین رمضانی کنند.

پرویز مظلومی که قبل از حضور رمضانی در استقلال شایعاتی مبنی بر حضورش به عنوان سرپرست استقلال شنیده می‌شد گزینه جدی مسئولان باشگاه استقلال است که حتی وی امروز با حضور در باشگاه جلسه‌ای را با خلیل زاده برگزار کرد. اگر چه هنوز جدایی رمضانی و سرپرستی مظلومی رسمی نشده و هیچکس آن را تائید نمی‌کند، ولی شواهد نشان می‌دهد که مظلومی هدف مدیران این باشگاه برای سرپرستی است.

با این شرایط معضل سرپرستی در استقلال این فصل هم ادامه دارد. زرینچه، همدانی و رمضانی در یک فصل سرپرست این تیم شدند، اما مشکلات آن‌ها تمام نشدنی بود. در این بین شنیده می‌شود فرهاد مجیدی مخالف حضور مظلومی به عنوان سرپرست در استقلال است و در صورت انتخاب وی قطعا به این موضوع واکنش نشان خواهد داد.

باید دید آیا مسئولان استقلال سرانجام قید مظلومی در استقلال را می‌زنند یا اینکه چهارمین نفر را در این فصل به عنوان سرپرست در این تیم معرفی خواهند کرد.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی