نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟
۰
سه‌شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۴
۰ |
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

سازمان لیگ و مسابقات فدراسیون کاراته در اطلاعیه‌ای از لغو مسابقات لیگ برتر و سوپر لیگ مردان و زنان خبر داد.

به گزارش خبرورزشی، سازمان لیگ و مسابقات فدراسیون کاراته در اطلاعیه‌ای از لغو مسابقات لیگ برتر و سوپر لیگ مردان و زنان خبر داد.

۱- مسابقات سراسری جام امام علی (ع) در دو بخش اقایان و بانوان، مسابقات لیگ برتر بانوان، رقابت‌های سوپرلیگ بانوان که مقرر بود نهم اسفند ماه برگزار گردد، لغو شده است.

۲- به منظور رفع دغدغه والدین، مربیان و ورزشکاران و لزوم اطلاع از زمان برگزاری مسابقات جهت برنامه ریزی‌های تمرینی، در صورت بهتر شدن شرایط تاریخ احتمالی برگزاری مسابقات سراسری جام امام علی (ع) در ١٩ تا ٢٢ فروردین سال ١٣٩٩ خواهد بود.

۳- چنانچه شرایط اجازه دهد هفته پایانی لیگ برتر بانوان و هفته پنج سوپرلیگ بانوان در هفته پایانی اسفندماه برگزار می‌گردد، در غیر اینصورت هفته پایانی لیک برتر بانوان، سوپرلیگ بانوان و هفته پایانی سوپرلیگ اقایان (منوط به بهتر شدن شرایط) در تاریخ سوم تا پنجم اردیبهشت ماه ١٣٩٩ برگزار می‌شود.

لازم به یادآوری است که این تصمیمات به منظور مقابله با گسترش ویروس کرونا و حفظ سرمایه‌های ورزش کاراته کشور و دست‌اندرکاران و تماشاگران اتخاذ شده است. همچنین از روسای محترم سبک‌ها نیز انتظار می‌رود ترجیحا درخواست برگزاری مسابقات کشوری سبکی را بعد از تعطیلات نوروز ارائه دهند.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی