۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

مدیر تیم گل‌گهر سیرجان از برگزاری جلسه فوق‌العاده با حضور مدیرکل امنیتی-سیاسی استانداری کرمان در خصوص بازی مقابل استقلال خبر داد.

به گزارش خبرورزشی، باشگاه استقلال با ارسال نامه رسمی‌ به سازمان لیگ خواستار لغو بازی روز پنجشنبه این ‌تیم در سیرجان به دلیل شیوع کرونا در کشور شد و حتی سرپرست این باشگاه نیز اعلام ‌کرد مخالف سفر آبی‌پوشان به سیرجان است.

اما این مساله واکنش باشگاه گل‌گهر را در پی داشت، به طوریکه حیدرافسری مدیر تیم سیرجانی گفت: استان کرمان و شهرستان سیرجان آمادگی لازم و کامل را جهت برگزاری هر چه بهتر بازی گل‌گهر و استقلال داراست و بر همین اساس جلسه شورای تامین استان در محل استانداری کرمان جهت هرچه بهتر برگزار شدن بازی فوق تشکیل و پیرامون مسائل موجود بحث و تبادل نظر شد.

افسری عنوان کرد: در این جلسه که با حضور فرمانده‌هان نیروی انتظامی و یگان ویژه استان، مدیرکل ورزش و جوانان استان، روسای هیات فوتبال استان و شهرستان، مدیر عامل باشگاه گل‌گهر و تنی چند از مسئولین عالی رتبه استانی برگزار شد، تمامی موارد و نکات لازم جهت بهتر برگزار شدن بازی روز پنجشنبه گل‌گهر مقابل استقلال به بحث و تبادل نظر گذاشته شد و تصمیمات لازم در این خصوص اتخاذ گردید.

وی با اعلام برگزاری جلسه‌ای فوق‌العاده با حضور مدیر کل امنیتی و سیاسی استانداری کرمان در خصوص بازی روز پنجشنبه تصریح کرد: امروز نیز جلسه شورای تامین شهرستان سیرجان پیرامون همین موضوع به ریاست سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان سیرجان برگزار خواهد شد.

مدیر تیم گل‌گهر ضمن اشاره به پیگیری تمرینات این تیم درسیرجان برای بازی روز پنجشنبه خاطر نشان کرد: با وجود اینکه اینکه این بازی بدون حضور تماشاگران خونگرم سیرجانی خالی از لطف خواهد بود اما با شرایط خاص به وجود آمده مجبوریم بدون حضور و حمایت هواداران پرشور و فهیم سیرجانی به مصاف تیم پر مهره استقلال برویم. امیدواریم با کسب سه امتیاز حساس این بازی، نبود آن‌ها را در ورزشگاه جبران و پیروزی شیرین را به آنها هدیه کنیم.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی