۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

بازیکنان پرسپولیس که در رختکن نقش‌جهان از عدم حضور و تأخیر تيم میزبان عصبی و شاکی شده بودند هنگام خروج از رختکن خندان و ریلکس بودند.

به گزارش خبرورزشی ، در روز پرماجرای دیدار پرسپولیس و سپاهان شجاع خلیل زاده در جواب سؤال خبرنگاران کنجکاو در خصوص نتیجه بازی گفت: «هیچی! بازی سه بر صفر به سود پرسپولیس شد.»

اما ماجرا چه بود؟ بازیکنان پرسپولیس به همراه داوران بازی وارد زمین چمن شده و با دست دادن با مشت (به دلیل عدم انتشار ویروس کرونا) مراسم آغازین را انجام دادند. همه منتظر ایستادند که اعضای تیم سپاهان هم وارد زمین شوند تا سوت شروع مسابقه زده شود، اما چنین نشد. بازیکنان سپاهان وارد زمین نشدند تا اینکه جلال مرادی ناظر مسابقه به داوران و بازیکنان پرسپولیس دستور داد همه وارد رختکن شده و لباس خود را عوض کنند. شنیدیم حین رفتن کادر داوری و بازیکنان پرسپولیس به رختکن، یک فرد مسئول به گل‌محمدی و شاگردانش گفته است که «با خیال راحت به رختکن بروید و لباس خود را تعویض کنید. این بازی طبق قانون ۳ بر صفر به سود پرسپولیس خواهد شد، چون سپاهانی‌ها سر موعد مقرر در زمین مسابقه حاضر نشدند.»

همین فرد باعث شد عصبانیت پرسپولیسی‌ها فروکش کند. پرسپولیسی‌ها آرام و خندان استادیوم نقش جهان را در حالی ترک کردند که باور کرده بودند این بازی ۳ بر صفر به سود تیم آن‌ها تمام شده است.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی