۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس به خبرورزشی گفت: باید کمیته انضباطی ورود کند و افرادی که پرسپولیس را متهم می‌کنند بازخواست کنند.

به گزارش خبرورزشی، صحبت‌های احسان حاج‌صفی بعد از شکست تراکتور برابر پارس جنوبی جم و متهم کردن مدیران ورزش کشور و مدیران فوتبال در کمک به قهرمانی پرسپولیس با واکنش تند سپهر حیدری در فضای مجازی رو به رو شد. پیشکسوت باشگاه پرسپولیس برای یکی از کاپیتان‌های تیم ملی نوشت‌: «تو حق نداری در مورد پرطرفدار‌ترین تیم آسیا اظهار نظر کنی. باید زحمت بکشی تا جام بیاوری نه اینکه مثل یک تیم در رختکن قایم شوی و یا به ترکیه سفر کنی. پیراهن هر تیمی را بپوشی پرچم پرسپولیس بالای سرت است، همان تیمی که در بچگی از ذوق پیراهنش را جمع می‌کردی.» به همین بهانه با او گفتگویی انجام دادیم که در ادامه می‌خوانید.

خیلی از صحبت‌های حاج‌صفی ناراحت بودید که چنین متنی منتشر کردید؟
متوجه نمی‌شوم چرا هر تیمی نمی‌تواند برنده بازی باشد می‌گوید لیگ را مهندسی کردند. خودشان به صورت هماهنگ و مهندسی شده می‌بازند چه ربطی به پرسپولیس دارد. این‌ها دست‌شان به جام نمی‌رسد می‌بینند پرسپولیس دارد پوکر می‌کند ناراحت هستند، چون این رکورد را کسی ندارد. این‌ها که می‌بینید می‌گویند بازی‌ها برای پرسپولیس مهندسی شده است یا یک جام جدا برای پرسپولیس بسازید درست می‌گویند، چون توانایی رقابت در زمین با پرسپولیس را ندارند. چرا در آزادی تراکتور پرسپولیس را نبرد و آن روز خبری از این مصاحبه‌ها نبود؟ بعضی‌ها برای بزرگ کردن خود نام پرسپولیس را می‌آورند، چون بیشترین قهرمانی و بیشترین هواداران آسیا را دارد.

حاج‌صفی واقعاً پرسپولیسی بود؟
بروید از خودش بپرسید چرا لباس پرسپولیس را جمع می‌کرد؟ این واقعیتی بود که می‌دانستم و نیاز دیدم بگویم.

راه پایان دادن به این حواشی چیست؟
باید کمیته انضباطی ورود کند و افرادی که پرسپولیس را متهم می‌کنند بازخواست کنند. اگر کسی مدرکی دارد رو کند وگرنه باید این افراد جریمه‌های سنگین شوند تا دیگر هر کسی جرأت نکند در مورد پرسپولیس هر چه می‌خواهد بگوید.

چه خبر از تیم امید پرسپولیس؟
فعلاً که بازی‌ها را لغو کردند و ما هم به خاطر سلامت بچه‌ها تمرینات را تعطیل کردیم. اکثر بازیکنان ما با وسایل حمل و نقل عمومی در تمرین حاضر می‌شوند و احتمال ابتلای آن‌ها به بیماری زیاد است و ترجیح دادیم تمرین تعطیل شود.

موافق تعطیلی لیگ برتر به دلیل شیوع بیماری کرونا بودید؟
حتماً باید تعطیل می شد. انگار جان بازیکنان، عوامل اجرایی، خبرنگاران و عکاسان بی‌ارزش است یا آن‌ها ضد ویروس هستند! تمامی خانواده‌ها نگرانند و با این استرس فوتبال کردن هم سخت می‌شود.

تعطیلی لیگ قهرمانان آسیا نگران‌کننده نیست؟
به نظرم تصمیم درستی بود و در حال حاضر کل آسیا درگیر این بیماری هستند. البته این تعطیلات به نفع تیم‌های ایرانی است، چون فرصت دارند خودشان را پیدا کنند و با روحیه بهتری به بازی‌ها برگردند.

از حالا می‌شود قهرمانی پرسپولیس را تبریک گفت؟
هنوز زود است و بچه‌ها باید تمرکزشان را حفظ کنند. چون همه تیم‌ها هم‌قسم شدند پرسپولیس قهرمان نشود ولی این تیم با قدرت به مسیرش ادامه خواهد داد و من، تمامی پیشکسوتان و ۵۰ میلیون هوادار تا پوکر قهرمانی پشت این تیم هستیم.

حیدری‌: در مورد حاج‌صفی واقعیتی بود که نیاز شد بگویم

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی