نظرسنجی

کدام‌یک هیجان و رضایت بیش‌تری برای شما داشت؟
نظرات: ۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

رئال‌مادرید پس از 7 بازی موفق شد بارسلونا را شکست بدهد و صدر جدول را از رقیب دیرینه بگیرد.

رئال طلسم ال‌کلاسیکو را شکست؛ کاتالان‌ها پس از 7 بازی باختند به گزارش خبرورزشی، امشب در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو نبرد ال‌کلاسیکو برای قهرمانی لالیگا تعیین‌کننده بود، جدالی از هفته بیست‌وششم که رئال‌مادرید آن را 2 بر صفر از بارسلونا برد. (اینجا ببینید)

دقایق ابتدایی این بازی متعادل پیگیری شد و موقعیت‌هایی که خلق می‌شد هم چندان جدی نبود تا اینکه آرتور با کورتوا تک‌به‌تک شد و این موقعیت را سنگربان بلژیکی رئال دقیقه 34 گرفت. مسی هم 4 دقیقه بعد در موقعیت تک به تک با کورتوا ناکام ماند تا نیمه نخست با درخشش شماره یک تیم میزبان بدون‌گل به پایان برسد.

رئال طلسم ال‌کلاسیکو را شکست؛ کاتالان‌ها بازنده نبرد حساس بر سر جام

اولین موقعیت عالی نیمه دوم را هم تراشتگن از ایسکو گرفت. دقیقه 56 شوت زیبای ایسکو را سنگربان بارسا با دست مخالف رد کرد. دقیقه 61 هم تراشتگن مانع گلزنی ایسکو با ضربه سر شد و در این راه پیکه هم کمک او بود. دقیقه 63 هم نوبت بنزما رسید تا فرصتی عالی را هدر بدهد.

دقیقه 71 طلسم دروازه‌ها شکسته شد و وینیسیوس دروازه بارسا را گشود. با نفوذ از سمت چپ و ضربه‌ای که با برخورد به پای پیکه به درون دروازه غلتید.

رئال طلسم ال‌کلاسیکو را شکست؛ کاتالان‌ها پس از 7 بازی باختند

دقیقه 2+90 ماریانو که به‌عنوان یار تعویضی وارد میدان شده بود اولین توپی که گرفت را تبدیل به گل کرد و این تیرخلاصی بود بر پیکره بارسایی‌ها.

رئال طلسم ال‌کلاسیکو را شکست؛ کاتالان‌ها پس از 7 بازی باختند

برتری در این دیدار اولین پیروزی رئالی‌ها در ال‌کلاسیکوهای لالیگایی پس از 7 بازی بود. بردی ارزشمند برای تیم زیدان که باعث شد 56 امتیازی شوند و صدر جدول را از بارسلونای 55 امتیازی پس بگیرند.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

کدام‌یک هیجان و رضایت بیش‌تری برای شما داشت؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی