نظرسنجی

کدام تیم به مرحله بعدی صعود می‌کند؟
نظرات: ۰
به گزارش خبرورزشی، باشگاه استقلال در حال حاضر با مشکلات بسیار زیادی روبرو است. باشگاه استقلال فرصت زیادی برای حل این مشکلات و بدهی‌های خود ندارد و باید هرچه زودتر در این خصوص اقدامات لازم را انجام دهد.
بدهی باشگاه در حال حاضر ۱۷۵ هزار دلار به اسماعیل گونکالوس و باشگاه ازبکستانی این بازیکن، ۱۰۰ هزار دلار به سرور جباروف، هافبک ازبکستانی سابق این تیم، ۶۵ هزار دلار به گادوین منشا و ۵۰ هزار دلار به وکلای باشگاه در خصوص پرونده سوپرجام است.
این در حالی است که استقلال ۵۵۰ هزار دلار هم به وینفرد شفر، سرمربی آلمانی اسبق این تیم و مبلغی بالغ بر ۴۰۰ هزار دلار به آندره‌آ استراماچونی، سرمربی آلمانی سابق این تیم بدهکار است که پرونده آن تازه باز شده است. همچنین استقلال حدود ۱۲، ۱۰ میلیارد هم بدهی به طلبکاران داخلی دارد.
این در شرایطی است که استقلال بین ۱۱ تا ۹ میلیارد هم به یکی از اعضای سابق هیئت مدیره این باشگاه، شاهرخ سبک‌دست بدهکار است. سبک‌دست بیش از یک سال است که رای دادگاه را نیز دارد، اما به دلیل اینکه خود را هوادار استقلال می‌داند ترجیح داده تاکنون علیه باشگاه استقلال اقدامی انجام دهد. البته وی تا الان هم اقدامی نکرده، اما به هر حال این یک بدهی است که روی دست باشگاه باقی مانده است.
نکته جالب اینجاست که مسئولان باشگاه استقلال به تازگی متوجه وجود این حجم از بدهی شده‌اند و مشخص نیست که این باشگاه چقدر دیگر بدهی دارد که هنوز وضعیت آن‌ها مشخص نشده است. همه این بدهی و مشکلات در شرایطی وجود دارد که پرداخت مطالبات کادرفنی، بازیکنان و اعضای تیم استقلال در فصل جاری هم باقی مانده است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

از لابه‌لای خبرها؛ شاید از دست داده باشید!

نظرسنجی

کدام تیم به مرحله بعدی صعود می‌کند؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها