نظرسنجی

نظر شما درباره ادامه همکاری با کی‌روش در تیم ملی؟

به گزارش خبرورزشی، علی فتح‌الله‌زاده سرپرست موقت باشگاه استقلال با مشکلات عدیده‌ای مواجه شده است. او خیلی دوست داشت حکم بگیرد و فقط عضو هیئت مدیره نباشد که همین‌طور هم شد، ولی حالا متوجه شده که مشکلات مالی فراتر از آن چیزی است که فکرش را می‌کرد و حالا به عنوان سرپرست باشگاه باید یکی یکی مشکلات را حل و طلبکاران را راضی کند.

اینکه چطور شد فتح‌الله‌زاده سرپرست باشگاه استقلال شد خود حدیث مفصلی است. چند ماه قبل بود که مازیار ناظمی مدیر اطلاع‌رسانی و سخنگوی وزارت ورزش توئیتی کنایه‌آمیز زد و نوشت حتی حرف فتح‌الله‌زاده هم در وزارت نشده است! با گذشت زمان، اما فتح‌الله‌زاده عضو هیئت مدیره شد و گفت فقط به عنوان مدیرعامل می‌تواند به باشگاه کمک کند نه عضو هیئت‌مدیره! خلاصه شرایط طوری پیش رفت که فقط فتح‌الله زاده، خلیل‌زاده و منزوی در هیئت مدیره ماندند و بعد از درگیری موسوی و ماجرای فرار شریفی حکم به فتح‌الله‌زاده رسید تا خیلی‌ها بگویند گزینه موردنظر هواداران آمده و خیلی‌ها هم بگویند، چون هیچ‌کس قبول مسئولیت نمی‌کرد به فتح‌الله‌زاده حکم دادند!

بعد از اینکه مجیدی و موسوی زاویه پیدا کردند، خبر رسید که شاید مظلومی سرپرست استقلال شود، اما بلافاصله مجیدی واکنش نشان داد و عکسی از خودش و سعید رمضانی را در حمایت از داماد حجازی به اشتراک گذاشت. دیروز هم به محض اینکه چند کانال هواداری خبر از تغییر مدیر رسانه‌ای و روابط عمومی استقلال دادند، مجیدی عکسی کنار سعید رمضانی و محمد نوری‌فر مدیر رسانه‌ای استقلال منتشر کرد تا غیرمستقیم حمایتش از نوری‌فر را هم نشان بدهد.

به موازات این مسائل شنیدیم علی فتح‌الله‌زاده از دو، سه مدیر قدیمی استقلال خواسته به باشگاه برگردند و کمکش کنند که با پاسخ منفی آن‌ها مواجه شد چراکه این مدیران یا جایی دیگر مشغولند یا از شرایط مالی استقلال اطلاع دارند و می‌ترسند پا پیش بگذارند. یکی از نزدیکان استقلال می‌گفت: «در این شرایط هیچ‌کس حاضر به ریسک نیست، چون باشگاه پولی ندارد و بازیکنان هم اگر تا چند روز دیگر پول نگیرند صدای‌شان بلند می‌شود و معلوم نیست فتح‌الله‌زاده چطور می‌خواهد رضایت آن‌ها را جلب کند.»

استقلال تا فروردین و اردیبهشت ۹۹ قطعاً درگیر پرونده شفر و استراماچونی و... هم می‌شود، اما از همه خطرناک‌تر شکایت‌های فعلی و پولی است که بازیکنان باید تا قبل از عید بگیرند. واقعیت قضیه این است که فتح‌الله‌زاده باشگاه ورشکسته‌ای را تحویل گرفته و با کوهی از مشکلات مواجه است البته او همه این مشکلات را می‌دانست و پا پیش گذاشت و حالا شاید خوشحال است که لیگ تعطیل شده و حداقل به طور موقت خبری از اعتصاب بازیکنان نیست.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها