به گزارش خبرورزشی  و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، غلامحسین زمان‌آبادی، مشاور فدراسیون در امور مسئولیت‌های اجتماعی و بازی جوانمردانه در این خصوص گفت: تلاش خانواده فوتبال در حوزه امور مسئولیت‌های اجتماعی این است که رفتارهای شایسته چهره‌های فوتبال را پر رنگ کنیم تا ابعاد مثبت این رویکردها در سطح جامعه دیده شود. در راستای الگوسازی از اینگونه رفتارها و اقدامات ارزشمند باید به رفتار جوانمردانه محمد نادری ملی پوش پرسپولیس اشاره کنم که در روزهای اخیر دو اقدام مهم را انجام داد.

وی ادامه داد: رویکرد اول این بازیکن با اخلاق و جوان تیم ملی و باشگاه پرسپولیس در صفحه شخصی وی رقم خورد که امکان تبلیغات رایگان مشاغل را برای ده‌ها کاربر و فعال بازار فراهم کرده تا به سهم خود در موقعیت فعلی به مردم کمک کرده باشد. موضوع دوم هم توزیع ماسک و وسایل بهداشتی مورد نیاز در برخی مناطق و اماکن پرتردد در جنوب شهر تهران بوده که از آنجا که وی علاقه‌ای به اطلاع‌رسانی آن نداشته موضوع بسیار قابل مهم‌تر می‌شود و جای تقدیر ویژه دارد.

زمان‌آبادی عنوان کرد: محمد نادری بازیکن با اخلاق تیم ملی یکی از گزینه‌هایی خواهد بود که برای دریافت جایزه مسئولیت اجتماعی و بازی جوانمردانه به کنفدراسیون فوتبال آسیا معرفی می‌شود. جامعه فوتبال به مسئولیت اجتماعی خطیر خودش در این موقعیت حساس عمل می‌کند و غیر از نادری بسیاری دیگر از بازیکنان و مربیان حتی پیشکسوتان هم اقدامات خیریه ارزشمندی انجام داده‌اند که به مرور اطلاع‌رسانی خواهد شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =

نظرسنجی

پیش‌بینی شما از نتیجه دیدار ایران و آمریکا؟

پربازدید امروز

آخرین خبرهای ورزشی