مدافع گلستانی تیم سپاهان گفت: بعد از پارگی رباط چند روزی ناراحت بودم، اما الان خوشبختانه از نظر روحی و روانی شرایط خوبی دارم و به بازگشت دوباره به ترکیب سپاهان فکر می‌کنم.

به گزارش خبرورزشی، تیم سپاهان در بازی با نساجی مازندران علاوه بر از دست دادن دو امتیاز یکی از مهره‌های کلیدی خود را از دست داد. عزت‌الله پورقاز در این بازی با پارگی رباط مواجه شد. این بازیکن جدا از عملکرد خوب در خط دفاع در برنامه‌های تهاجمی تیم نیز حضور پررنگی داشت؛ با اوت‌هایی که پرتاب می‌کرد و البته گل‌هایی که در ضربات ایستگاهی به ثمر می‌رساند.

عزت که در کنار جورج ولژیانی زوج خوبی را در قلب خط دفاعی تیم سپاهان تشکیل داده بود فصل گذشته با زدن ۶ گل گلزن‌ترین مدافع میانی لیگ برتر بود و این فصل هم به دنبال به جا گذاشتن این رکورد بود که مصدومیت مانع ادامه حضور وی در ترکیب سپاهان شد.

این مدافع گلستانی تیم سپاهان، اما این روز‌ها سخت مشغول انجام تمرینات ویژه برای بازگشت دوباره به ترکیب تیم سپاهان است. عزت پورقاز در این باره می‌گوید: همه چیز خوب پیش می‌رود. اگر اجازه بدهید از دکتر کیهانی تشکر کنم. همچنین دکتر علیرضا شهاب و مهدی صدیقی که کار‌های فیزیوتراپی من را انجام می‌دهند. تشکر ویژه‌ای هم باید از بدنساز‌ها داشته باشم. امیر مؤمنی و کاکا قاندومی. مصدومیت بدترین بخش زندگی فوتبالیست است. من پیشتر هم در سپاهان یک بار به شدت از ناحیه کمر آسیب دیده بودم که به لطف خدا خوب شدم و این بار هم آماده‌تر از گذشته به ترکیب تیم سپاهان برخواهم گشت. از باشگاه سپاهان و امیر قلعه‌نویی هم تشکر می‌کنم که با وجود مصدومیت همان نگاه گذشته را به من دارند و این به من دلگرمی می‌دهد که زودتر و آماده‌تر از گذشته به صحنه برگردم.

پورقاز همچنین در خصوص دوران مصدومیت خود می‌گوید: مصدومیت همانند باخت تلخ است و بازیکنان از آن فراری هستند، اما واقعیت این است که مصدومیت هم بخشی از زندگی ورزشی یک فوتبالیست است. راستش را بخواهید بعد از پارگی رباط چند روزی ناراحت بودم، اما الان خوشبختانه از نظر روحی و روانی شرایط خوبی دارم و به بازگشت دوباره به ترکیب سپاهان فکر می‌کنم نه آسیب‌دیدگی. شاید اکنون تنها ناراحتی‌ام عدم حضور در ترکیب سپاهان باشد که تصورم بر این است که اگر در ترکیب تیم به میدان می‌رفتم بیشتر می‌توانستم به سپاهان فکر کنم. با این حال دوباره برمی‌گردم؛ حتی قوی‌تر از گذشته.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین