صادق محرمی، مدافع ایرانی دیناموزاگرب ابراز امیدواری کرد ویروس کرونا به زودی از بین برود.

به گزارش   خبرورزشی و به نقل از وکرنیجی، صادف محرمی دفاع راست ایرانی سابق پرسپولیس که سابقه بازی برای تیم ملی ایران را نیز در کارنامه خود دارد، چهارشنبه شب برابر هایدوک در لیگ کرواسی به میدان رفت و عملکرد خوبی نیز ارائه داد.

بالاخره بازی در دربی کرواسی را تجربه کردی و عملکرد خوبی داشتی. نظرت را برایمان بگو.

برد خیلی مهمی برابر نزدیک‌ترین تیم به ما در جدول کسب کردیم، احساس عالی است در اینجا، من تمام صبح را صرف خواندن پیام‌های تشکر پس از بازی کردم. من می‌دانم که پیروزی برابر هایدوک چقدر برای هواداران ما معنی دارد و فکر می‌کنم شکست دادن نزدیک‌ترین تیم به خودمان در جدول آن هم در خانه خود بسیار ویژه و حائز اهمیت است.

چه شرایطی در فوتبال کرواسی پیدا کرده‌ای؟

دیگر بحث عادت کردن نیست و من الان دو سال است که در کرواسی هستم. حضور در لوکوموتیوا خیلی اتفاق خوبی بود و باعث شد که من بتوانم به صورت مداوم بازی کنم و در شرایط رقابت و بازی قرار گیرم. خوشبختانه شرایط خیلی خوبی دارم و دوست دارم این روند را ادامه دهم. 

خوشحال هستی که یک مربی کروات سرمربی ایران شده است و آیا به حضور در تیم ملی ایران فکر می‌کنید؟

اینکه یک مربی کروات انتخاب شده که خبر خوبی است. این به خود من بستگی دارد که بتوانم خودم را در دینامو نشان دهم تا بتوانم به تیم ملی ایران دعوت شوم. 

اخیرا ویروس کرونا به طور خطرناکی وارد ایران شده است و نیمی از اعضای مجلس در حال حاضر آلوده شده‌اند. این وضعیت را چگونه درک می‌کنید، آیا هرکدام از عزیزانتان آلوده شده‌اند؟

خوشبختانه اینگونه نیست. من حتما وضعیت را رصد می‌کنم، متاسفم برای همه افراد مبتلا به این ویروس. در داخل یا خارج از ایران. من معتقدم این وضعیت به سرعت حل خواهد شد.

در اوقات فراغت چه کاری انجام می‌دهید؟ کدام یک از هم‌تیمی‌ها را بیشتر می‌بینید؟

من چند دوست دارم که  فوتبالی نیستند و بیشتر با آنها هستم. همین‌طور من آدمی هستم که دوست دارم بیشتر در خانه باشم و این جور سبک زندگی را دوست دارم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین عناوین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

ویدیو

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین