نظرسنجی

کدام‌یک هیجان و رضایت بیش‌تری برای شما داشت؟
نظرات: ۰
چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۴
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

مسئولان تیم فوتبال ختافه از بیم ابتلای اعضای این تیم به کرونا، از سفر به ایتالیا برای مصاف با اینتر خودداری کردند.

به گزارش خبرورزشی، آنخل تورس، رئیس باشگاه ختافه اعلام کرد که تیمش برای مصاف با اینتر در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا به ایتالیا سفر نمی‌کند.
 
با توجه به شدت گرفتن بحران شیوع کرونا در ایتالیا و اسپانیا، اتحادیه فوتبالیست‌های دو کشور تقاضای لغو تمامی مسابقات را داشته اند. این در حالیست که تمامی رویداد‌های ورزشی ایتالیا تا ۱۵ فروردین لغو و در اسپانیا نیز تمام رویداد‌های ورزشی تا دو هفته آینده پشت در‌های بسته برگزار خواهد شد. دولت اسپانیا نیز تمامی پرواز‌ها از ایتالیا و به مقصد این کشور را تا دو هفته دیگر ممنوع کرده و به همین دلیل مشخص نیست که نمایندگان دو کشور در رقابت‌های یوفا چگونه می‌خواهند به خانه یکدیگر سفر کنند. رم در لیگ اروپا باید در خانه سویا بازی کند و ختافه هم باید به شهر میلان برود تا با اینتر روبه‌رو شود. هفته آینده هم ناپولی در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا میهمان بارسلونا خواهد بود.
 
بعد از اتحادیه فوتبالیست‌های دو کشور که خواهان لغو تمامی دیدار‌های رودرروی نمایندگان دو کشور شدند اکنون رئیس باشگاه ختافه می‌گوید که حاضر نیست تیمش را در این شرایط بحرانی به ایتالیا ببرد. آنخل تورس گفت: بازی در میلان ظرف دو روز آینده تنها به خطر انداختن زندگی بسیاری از مردم است. سفر میان ایتالیا و اسپانیا در چند روز آینده هم بسیار دشوار و خطرناک خواهد بود. ویروس کرونا دارد به یک معضل در سراسر اروپا تبدیل می‌شود و دیگر فقط یک مسئله برای ایتالیایی‌ها نیست. ما اطمینان داریم که در پی گزارش‌های خبری که از بدتر شدن اوضاع با گذر زمان حکایت خواهند داشت، یک تجدیدنظر کلی در تقویم بازی‌های اروپایی صورت خواهد گرفت. اگر تا فردا خیلی چیز‌ها تغییر نکند، ختافه به ایتالیا پرواز نخواهد کرد. ما از یوفا هم خواسته‌ایم که گزینه‌ای جایگزین برای سفر به میلان به ما ارائه کند. ما از فدراسیون فوتبال اسپانیا هم کمک خواسته‌ایم.
 
ختافه طبق برنامه باید فردا شب (پنجشنبه) در ایتالیا به مصاف اینتر برود.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

کدام‌یک هیجان و رضایت بیش‌تری برای شما داشت؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی