نظرسنجی

واگذاری سرخابی‌ها به مالکین جدیدِ را به نفع کدام‌یک می‌دانید؟
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

بازیکن اسبق استقلال به خبرورزشی گفت: همه‎ لذت برگزاری فوتبال، در استادیوم پر از تماشاگر و در فضایی است که دو بازیکن برای شادی گل نگران به هم نزدیک شدن نباشند.

کاظمی: تا واکسن کرونا نیامده، لیگ را شروع نکنید به گزارش خبرورزشی، حسین کاظمی از شرایط فعلی فوتبال ابراز نگرانی می کند و معتقد است تا ویروس کرونا به طور کامل از بین نرفته نباید مسابقات را آغاز کرد.

فکر می‌کنید با توجه به شرایط فعلی بتوان لیگ را تا یک ماه آینده آغاز کرد؟
خیلی بعید است. الان در اکثر کشور‌های آسیایی و آن‌هایی که درگیر این ویروس هستند مسابقه‌ای برگزار نمی‌شود. شنیدم، حتی یکی از مسئولان باشگاه المپیاکوس کرونایش مثبت اعلام شده و با تعدادی از بازیکنان آرسنال دیدار داشته همه نفرات این تیم را به قرنطینه برده‌اند!

پس معتقدید لیگ نباید برگزار شود؟
با تلاش گسترده‌ای که در سراسر جهان علیه این ویروس آغاز شده حتماً پزشکان داروساز می‌توانند طی یکی دو ماه پیش رو واکسنش را کشف و تولید کنند. حتماً این اتفاق دیر یا زود رخ می‌دهد و دوباره همه چیز به وضعیت اولش برمی‌گردد. درباره خیلی از بیماری‌های دیگر هم این‌گونه بود.

یعنی لیگ را آن وقت استارت بزنند که واکسن کرونا کشف شد؟
به نظر من کار عاقلانه همین است. چون همه‎ لذت برگزاری فوتبال، در استادیوم پر از تماشاگر و در فضایی است که دو بازیکن برای شادی گل نگران به هم نزدیک شدن نباشند. وقتی این وضعیت نیست چرا باید این همه سختی به خودمان بدهیم و ریسک کنیم تا دو تیم با ۷۰ تا ۸۰ نفر دیگر اعضای کاروان‌شان به خطر بیفتند؟ فکر می‌کنم لیگ تا آخر این فصل تعطیل شود.

درباره معرفی قهرمان چه نظری دارید؟ آیا باید به ترتیبی که الان همه در جدول هستند قهرمان و بقیه تیم‌ها را تعیین کرد؟
این به نظر سازمان لیگ و باشگاه‌ها بستگی دارد ولی به نظرم عاقلانه نیست. شنیدم در ایتالیا عنوان شده اگر سری A تمام نشده به پایان برسد این فصل هیچ تیمی قهرمان نخواهد بود.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

واگذاری سرخابی‌ها به مالکین جدیدِ را به نفع کدام‌یک می‌دانید؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی