نظرسنجی

بهترین تیم هفته ۲۴؟
۰
جمعه ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۷
۰ |
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

مهاجم صرب رئال مادرید در خصوص شایعه ابتلایش به ویروس کرونا می‌گوید از همان کیت‌های ریکاوری تامپکینز استفاده کرده و علائمی ندارد.

مهاجم رئال مشکوک به کروناست؟ به گزارش   خبرورزشی ، پس از اینکه آزمایش کرونا تامپکینز یکی از بازیکنان بسکتبال تیم رئال مادرید مثبت اعلام شد، همه اعضای تیم رئال مادرید (هم فوتبال و هم بسکتبال) به قرنطینه رفتند. در همین حال شنیده‌ها حاکی از آن است که روز گذشته لوکا یوویچ مهاجم صربستانی تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا در همان استخری که تامپکینز حضور داشته شنا کرده و گفته می‌شود این بازیکن هم به بیماری کرونا مبتلا شده است.

این در شرایطی است که این بازیکن چند روزی است که در تمرینات رئال شرکت نمی‌کند و همین موضوع باعث تقویت این شایعه شده است.

یوویچ در ادامه در خصوص شایعات ابتلا به ویروس کرونا افزود: از آنجا که من آسیب دیدم و دو یا سه روز گذشته تمرین نکردم، از همان گروه‌های ریکاوری به عنوان بازیکن استفاده کرده‌ام که تامپکیتز استفاده کرده بود اما در حال حاضر هیچ علائمی ندارم.

یوویچ همچنین تاکید کرد: از آنجا که من آسیب‌دیده‌ام در دو تا سه روز گذشته در تمرینات شرکت نکردم اما از همان گروه‌های ریکاوری به عنوان بازیکن ویروس کرونا استفاده کرده‌ام. البته وی اطمینان داد که وضعیتش در شرایط عالی است.

وی در پایان گفت: من احساس خوبی دارم، هیچ علائمی ندارم. ما منتظر تصمیم باشگاه هستیم.

یویچ در اظهاراتی در این باره گفت: ما امروز صبح به تمرین رفتیم، اما از طرف باشگاه آمدند و گفتند که تا دو هفته دیگر هیچ تمرین و چیزی نداریم. همه باید در خانه باشیم و مادرید را ترک نکنیم.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

بهترین تیم هفته ۲۴؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی