۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

مدیرعامل باشگاه شهرخودرو می‌گوید درست نیست جام قهرمانی لیگ نوزدهم را در حالی به تیم صدرنشین بدهند که هنوز ۱۰ هفته باقی مانده است.

به گزارش خبرورزشی، جواد وطنخواه مدیرعامل شهرخودرو در خصوص تعطیلی لیگ و ادامه برگزاری لیگ نوزدهم گفت: این درست نیست که اگر قرار باشد ادامه لیگ برگزار نشود، جام را به تیم صدر جدول بدهند، زیرا هنوز ۱۰ هفته باقی مانده است و امکان دارد خیلی اتفاق‌ها رخ دهد.
وی ادامه داد: تعطیلی لیگ تصمیم هوشمندانه‌ای بود که توسط مسئولان سازمان لیگ گرفته شد و باشگاه شهرخودرو نیز به شدت از این تصمیم حمایت می‌کند. به هر حال سلامتی بازیکنان و کادرفنی و مسئولان برگزاری بازی از هر چیزی مهم‌تر است و ما بسیار زودتر از لیگ‌های سطح بالای اروپایی شروع به کار کردیم. در اخبار می‌بینیم که بسیاری از لیگ‌های معتبر مانند بوندسلیگا به تازگی دستور به لغو برگزاری ادامه این بازی‌ها تا اواسط فروردین داده‌اند و سازمان لیگ ما هم راه درست را رفت. در خصوص برگزاری ادامه آن باید بگویم که یا قهرمان را بعد از انجام همه بازی‌ها مشخص کنند و یا اگر قرار است لغو شود، صدرنشین فعلی نمی‌تواند شایسته مدال طلا باشد.
وطنخواه در خصوص اصلاح اساسنامه و موافقت باشگاه شهرخودرو برای انجام این کار گفت: متاسفانه باشگاه ما حق امضایی در مجمع ندارد که بخواهد در این خصوص نظری دهد و حرفش تاثیرگذار باشد. البته قرار است با باشگاه‌ها مشورتی انجام شود، اما موضع باشگاه شهرخودرو درباره مخالفت یا موافقت با این موضوع مشخص نشده است. ویروس کرونا باعث شده من مدت زیادی حمیداوی را نبینم و چند روزی هم هست که با او تلفنی صحبت نکرده‌ام. باید اول تکلیف این ویروس در کشور مشخص شود و سپس درباره آن تصمیم بگیریم.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی