نظرسنجی

پیش‌بینی شما از رأی AFC؟
نظرات: ۰
یکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۹
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

به نظر می‌رسد با جدایی علی فتح‌الله‌زاده از استقلال، احتمال حضور مجدد موسوی در هیات مدیره آبی‌ها قوت گرفته است.

به گزارش خبرورزشی، عبدالرضا موسوی از اعضای هیات مدیره استقلال بود که در مدت حضورش در این باشگاه، تا حدودی مشکلات مربوط به پرواز این تیم را آسان کرده بود.

او پس از قطعی شدنِ حضور علی فتح الله زاده به عنوان سرپرست مدیرعاملی استقلال، به دلیل آنچه که اختلاف میان او و فتح الله زاده و البته اختلاف او با وزیر عنوان می‌شد از سمتش استعفا داد، اما اکنون که حدودا دو هفته‌ای از استعفای موسوی می‌گذرد، وزیر ورزش هنوز به این درخواست وی پاسخی نداده است.

عبدالرضا موسوی که مدیری اقتصادی تلقی می‌شود به گفته اسماعیل خلیل زاده از زمان حضورش تاکنون حدودا ۱۰ میلیارد برای این باشگاه هزینه کرده است و خلیل زاده هم از عملکرد وی رضایت داشت و بار‌ها در مصاحبه‌های خود در رادیو و تلویزیون این مساله را عنوان کرد، اما موسوی پس از پررنگ شدن حضور فتح الله زاده، تمایلی به ادامه فعالیتش در باشگاه نداشت.

با وجود اینکه در زمان فعالیت موسوی، انتقاداتی به برخی از اقدامات او وارد بود، اما اکنون و پس از استعفای علی فتح الله زاده، احتمال بازگشت عبدالرضا موسوی به بدنه مدیریتی باشگاه استقلال قوت گرفته و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد شاید این عضو اقتصادی از استعفایش صرف نظر کرده و مجددا به فعالیتش در باشگاه استقلال ادامه دهد. به خصوص آنکه در خبر‌های امروز داشتیم وی در جلسه اضطراری سعادتمند، خلیل زاده و وزیر ورزش به دلیل عدم حضورش در ایران، به صورت ویدیو کنفرانس حضور داشته است و این مورد بدان معناست که احتمال بازگشت وی، بیش از پیش قوت گرفته به ویژه اکنون که استقلال شدیدا در تنگای مالی قرار گرفته و احتمال اینکه شخصی مانند عبدالرضا موسوی بتواند برای استقلال کارگشایی کند بسیار زیاد است. موسوی فعلا در اسپانیاست و به دنبال اولین پرواز برای بازگشت به ایران است.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

پیش‌بینی شما از رأی AFC؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی