رضا شاهرودی می‌گوید قطعا جان انسان‌ها مهم‌تر از جام است و اگر تعطیلی لیگ به این موضوع کمک می‌کند، این کار باید انجام شود.

اگر جام می خواهند، آدرس مغازه دایی را به آنها بدهم! به گزارش خبرورزشی، رضا شاهرودی بازیکن سابق پرسپولیس و تیم ملی در گفت‌وگویی در مورد تغییرات ایجاد شده در باشگاه پرسپولیس گفت: اول جا دارد از آقای انصاری فرد که در روزهای ابتدایی حضور من در پرسپولیس حضور داشت و من شماره 16 را از او اجازه گرفتم و از آن زمان این شماره من در پرسپولیس و تیم ملی شد، تشکر می کنم.

بعد از سال‌ها مدیری از جنس فوتبال آمده بود
او ادامه داد: بعد از سال‌ها مدیرعاملی از جنس فوتبال آمده بود و من نمی دانم چه اتفاقاتی افتاد که او را تغییر دادند. ای کاش می‌ماند و قهرمانی چهارمی را می‌آورد. بعد از تعطیلات احتمال دارد خودش به یک برنامه تلویزیونی بیاید و توضیح دهد.

اقتدار پرسپولیس باعث حسادت شده است
شاهرودی با اشاره به حرف هایی که علیه پرسپولیس زده می‌شود، بیان کرد: چیزی که مهم است پرسپولیس است که با اقتدار در صدر جدول قرار دارد. و دیدید که چقدر حسادت‌ها بیشتر شده است و به نظرم اگر لیگ هم تعطیل نمی‌شد، اختلاف ها بیشتر از این‌ها می‌شد. این تیم باید راهش را ادامه دهد تا امسال هم قهرمانی چهارم را به امید خدا به دست بیاورد.

جان انسان‌ها از جام مهم‌تر است
از شاهرودی در مورد تعطیلی مسابقات لیگ پرسیدیم که او ضمن موافقت با این موضوع افزود: بالاخره می‌بینید که چقدر از انسان‌های دنیا و هموطنان عزیزمان در حال از دست دادن جان‌هایشان هستند و هر چقدر هم اخبار را دنبال می‌کنیم، متاسفانه شمارشان بیشتر می‌شود. امیدوارم خدا نگاهی به همه مردم جهان داشته باشد و داوری این بیماری زودتر ساخته شود. به هر حال جان انسان‌ها حتما از جام مهم‌تر است.

اگر جام می‌خواهند، آدرس مغازه دایی را به آنها بدهم!
شاهرودی در واکنش به شایعه‌ی مهندسی نتایج لیگ به نفع پرسپولیس تاکید کرد و گفت: نه من صد درصد رد می‌کنم. خیلی از بازیکنان فهیم تیم‌های دیگر هم این موضوع را رد کرده‌اند. یک سری افراد به خاطر حسادت این حرف‌ها را می‌زنند. دوستان اگر جام می‌خواهند من آدرس مغازه علی دایی در میدان منیریه را به آنها می‌دهم و به علی دایی هم می‌گویم که تخفیف ویژه‌ای به آنها بدهد. پرسپولیس تیم بزرگی است و در سه سال گذشته با اقتدار و نمایش‌های فنی برتر نسبت به رقبایش توانسته سه بار قهرمان شود. امسال هم تیم خوبی داریم و به نظرم اگر لیگ ادامه پیدا می‌کرد، می‌توانستیم حتی اختلاف را بیشتر از 10 امتیاز کنیم.

چرا کمیته انضباطی از این افراد مدارک نمی‌خواهد 
شاهرودی با انتقاد شدید از افرادی که این حرف ها را می زنند، ادامه داد: دیشب برنامه آقای ضیا را دیدم. آقای پیروانی خیلی خوب پاسخ حرف هایی که زده شده را دادند و سه کلمه قشنگ استفاده کردند؛ تاریخ، تمدن و افتخار. بهتر است دوستان اگر حرفی هم دارند، در زمین فوتبال بزنند. مگر پرسپولیس در بازی های رفت به تراکتور، سپاهان و شهر خودرو نباخت؟ آنجا چرا کسی حرف از مهندسی نتایج نمی‌زد. حرفم این است که چرا کمیته انضباطی به این ماجراها ورود نمی‌کند؟! کار آنها همین است که به این مسائل ورود کنند؛ باید ورود کنند و از کسانی که حرف از مهندسی لیگ می‌زنند، مدارک حرف‌هایشان را بخواهند. همینطوری که نمی‌شود حرف زد و رفت.

چرا پرسپولیس وسط جدول بود، کسی حرف از مهندسی نمی‌زد
شاهرودی با اشاره به سال‌های ضعف پرسپولیس حرف‌هایش را از سر گرفت و افزود: چند سال پیش که پرسپولیس وسط جدول بود، چرا کسی این حرف‌ها را نمی‌زد. ما بازیکنان خوب و تیم مقتدری داریم. ما با اقتدار در زمین حرفمان را می‌زنیم. اینکه فلان تیم می‌رود به فلان تیم می‌بازد به ما چه ربطی دارد.

رسول‌پناه قطعاً فوتبالی نیست 
از هافبک مدافع چپ سال های قبل پرسپولیس در رابطه با رسول‌پناه سرپرست جدید باشگاه پرسیدیم که او در این زمینه اینگونه پاسخ داد: من فقط در فضای مجازی اسم ایشان را شنیده‌ام؛ اینکه دندانپزشک است. قطعا فوتبالی نبوده و از او احتمالا خواسته‌اند بیاید و کمک کند.  آقای پیروانی بیشتر می‌تواند در این مورد توضیح بدهد. ما بیرون گود هستیم و نمی‌توانم اظهار نظر دقیقی در این رابطه داشته باشم. بهترین شخص آقای انصاری‌فرد است که بیاید و توضیح بدهد.

باید ببینیم چه کسانی اسکوچیچ را انتخاب کردند
آخرین سوال در رابطه با اسکوچیچ و حضورش در راس کادر فنی تیم ملی بود که شاهرودی در پاسخ به این سوال اضافه کرد: حالا خیلی‌ها می‌گویند اسکوچیچ روزمه خوبی نداشته است. خب به هر کسی بگویند، مربی تیم بزرگسالان شو، قبول می‌کند. ما باید دنبال این باشیم که چه کسانی این مربی را انتخاب کرده‌اند. بحث مربی ایرانی بود و با یک پاس بلند به یکباره آقای اسکوچیچ را انتخاب کردند. حالا هم مربی انتخاب شده و بازیکنان قطعا با تمام قوا وارد زمین خواهند شد و بازی خواهند کرد. باز هم می‌گویم باید ببینیم چه شد که از مربی ایرانی به سمت مربی خارجی رفتیم. این شبهه ایجاد می‌کند. به هر حال آقای اسکوچیچ چند سالی در فوتبال ما بوده است و از بازیکنان ما شناخت خوبی دارد. ویلموتس این شرایط را نداشت. ما هم با تمام وجود باید به فکر تیم ملی باشیم و حمایت کنیم.

به خاطر تیم ملی باید از اسکوچیچ حمایت کنیم
او در مورد شرایط فنی اسکوچیچ گفت: خب اقای اسکوچیچ هر تیمی بوده، پنجم، ششم شده و قهرمانی نداشته است؛ من با او کار نکردم و زیاد نمی‌توانم در این مورد صحبت کنم ولی ایشان انتخاب شده و باید به خاطر تیم ملی از او حمایت کامل کنیم.

حرف پایانی؟ 
آرزو دارم که این کرونای لعنتی از تمام جهان دور شود و بازی‌های معتبر خارجی و لیگ‌های خودمان ادامه‌دار بشوند. پیشاپیش هم تبریک می‌گویم سال جدید را به هموطنان عزیزم.

برچسب‌ها

برگزیده‌ها

خبرویژه

پربازدیدترین

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

پربازدیدترین

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __
Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __

آخرین خبر

Topic[id:62, title:اخبار-قدیمی] - __ [] __