نظرسنجی

به نظر شما، مهم ترین نقل و انتقال این هفته لیگ برتر ایران کدام بود؟
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه به خاطر جدایی سروش رفیعی از این تیم گریه کرده است، گفت: به هواداران قول می‌دهیم که فصل جاری و همچنین سال آینده قهرمان خواهیم شد.

خلیل زاده: اسم پرسپولیس را درست تلفظ کنبد به گزارش خبرورزشی، شجاع خلیل‌زاده درباره شرایط خودش در فصل جاری لیگ برتر با پیراهن پرسپولیس گفت: خوشبختانه سال خیلی خوبی را پشت سر گذاشتم و امیدوارم خیلی خوب هم لیگ برتر امسال را پشت سر بگذاریم.

مدافع پرسپولیس افزود: امسال که قطعا قهرمانیم و سال بعد هم به هواداران قول می‌دهم پرسپولیس قهرمان است.

وی درباره احتمال لغو باقیمانده بازی‌های لیگ برتر تصریح کرد: تیم‌ها هزینه‌های سنگینی کردند. ما اکنون با ۱۰ امتیاز اختلاف در صدر جدول هستیم. غیر از ما تیم‌های لیگ یک هم هزینه زیادی کردند.

خلیل‌زاده که رابطه خوبی با سروش رفیعی بازیکن فعلی سپاهان داشت درباره جدایی این بازیکن از پرسپولیس در ابتدای فصل گفت: سرمربی جدید تیم که آمد تنها دو سه جلسه او را دید. کالدرون به من گفت چیز‌هایی شنیدم که او را نمی‌خواهم و من تعحب کردم. شرایط برای سروش رفیعی خیلی سخت بود. من واقعا گریه کردم. از تیم نوجوانان فوتبال با هم رفاقتمان شروع شد و تا الان هم ادامه دارد.

خلیل‌زاده که در برنامه «فوتبال برتر» صحبت می‌کرد، درباره تغییر و تحول کادر فنی و مدیریتی پرسپولیس در فصل جاری گفت: تغییرات مدیریت که به بازیکن مربوط نمی‌شود، ولی در مجموع این پرسپولیس است که ضرر می‌کند. جابجایی مدیرعامل مداوم مضر است. با وجود تمام این تغییرات باز هم قهرمان می‌شویم.

وی افزود: می‌گویند قهرمانی‌های پرسپولیس مهندسی شده است. مگر شش سال پیش این تیم قهرمان می‌شد. ما با وجود پنجره بسته قهرمان شدیم.

خلیل‌زاده ادامه داد: اسم تیم‌مان پرسپولیس است و اگر می‌واهند تلفظ کنند درست بگویند. این حرف‌ها دل هوادار را می‌شکند. همین صحبت‌ها باعث تنش بین هواداران می‌شود.

خلیل‌زاده درباره بهترین بازیکن فوتبال ایران در سال ۹۸ گفت: مهدی ترابی باعث شد چهار، پنج بازی را ببریم و اکنون اینجای جدول باشیم.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

به نظر شما، مهم ترین نقل و انتقال این هفته لیگ برتر ایران کدام بود؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی