نظرسنجی

بهترین تیم هفته هجدهم لیگ برتر؟
نظرات: ۰
سه‌شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۴
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

در حالی که در لیگ نوزدهم ۲۶ بازیکن برای استقلال به میدان رفته‌اند، سه بازیکن در تمام دیدارهای این تیم حضور داشته و از این نظر دارای یک رکورد هستند.

به گزارش خبرورزشی،  در لیگ نیمه کاره نوزدهم جمعاً ۲۶ بازیکن برای تیم استقلال به میدان رفته‌اند و در ۲۰ بازی این تیم مشارکت داشته‌اند که پرکارترین بازیکن در این بین سید حسین حسینی است.

سنگربان آبی‌پوشان تنها بازیکنی نیست که در همه بازی‌های این تیم حضور داشته، اما تنها بازیکنی است که در همه بازی‌ها به صورت کامل حضور داشته و همه ۹۰ دقیقه‌های تمامی بازی‌ها را حضور داشته است.

در تیم استقلال به جز حسینی، وریا غفوری و مهدی قائدی هم در تمامی دیدارها حضور داشته‌اند اما رکورد حضور در تمامی دقایق بازی در دست حسینی است. وریا غفوری تنها ۴۵ دقیقه از بازی‌های تیمش را از دست داده که این اتفاق مقابل نفت مسجد سلیمان افتاد. غفوری در این بازی در ترکیب ثابت قرار نگرفت و از ابتدای نیمه دوم وارد بازی شد.

مهدی قائدی هم در تمام دیدارهای آبی‌پوشان حضور داشته اما کمتر بازی بوده که به صورت کامل و ۹۰ دقیقه در میدان حاضر باشد. قائدی در نیم فصل اول تنها یکبار مقابل نفت مسجد سلیمان و در نیم فصل دوم تنها ۲ بار مقابل ماشین سازی و گل گهر به طور کامل ۹۰ دقیقه بازی کرده است.

در واقع سید حسین حسینی با ۲۰ بازی و ۱۸۰۰ دقیقه حضور در میدان پرکارترین بازیکن استقلال در لیگ برتر است و وریا غفوری با ۲۰ بازی و ۱۷۵۵ دقیقه حضور در رده بعدی قرار می‌گیرد. علی کریمی که تنها ۲ بازی مقابل نفت مسجد سلیمان و ذوب آهن را در نیم فصل اول را از دست داد و یکبار هم در دقیقه ۹۰ تعویض شد، با ۱۸ بازی ۱۶۱۹ دقیقه بازی در رده سوم قرار می‌گیرد. مهدی قائدی هم با ۲۰ بازی و ۱۳۵۶ دقیقه بازی در رده بعدی است.

کم کارترین بازیکن استقلال در لیگ برتر هم ذکریا مرادی مهاجم جوان این تیم است که تنها یکبار به عنوان بازیکن جانشین به میدان رفت و ۵ دقیقه در میدان حضور داشت. پس از وی نیز دیگر بازیکن جوان این تیم به نام رضا آذری با یک بازی و ۱۰ دقیقه حضور در میدان در رده بعدی قرار دارد.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

بهترین تیم هفته هجدهم لیگ برتر؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی