نظرسنجی

به نظر شما، مهم ترین نقل و انتقال این هفته لیگ برتر ایران کدام بود؟
۰
سه‌شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۲
۰ |
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

سروش رفیعی هافبک تیم سپاهان در برنامه فوتبال برتر باز هم از عادل فردوسی‌پور یاد کرد.

به گزارش خبرورزشی، نزدیک به دو دهه می‌شود که نود عادتمان داده یک شب قبل از چهارشنبه سوری دورهم جمع‌شویم تا به تماشای آخرین اپیزود برنامه‌اش در طول یک سال برویم. آنجا که معمولا به دلیل ارتباط خوبش با اهالی سینما و دعوت از آن‌ها سعی می‌کرد تا حد زیادی ساختار برنامه با روند عادی همه قسمت‌های دیگر متفاوت باشد و البته دراکثرمواقع نمره قبولی می‌گرفت.

از همین رو برنامه فوتبال برتر به عنوان پرمخاطب‌ترین برنامه فوتبالی صداوسیما شب گذشته در اولین آزمون خود در برآورده کردن انتظارات جامعه فوتبال آن‌هم در ایام قرنطینه وظیفه سختی را روی دوش خودش حس می‌کرد.

محمدحسین میثاقی می‌دانست که اگر بخواهد باهمان استاندارد برنامه‌های قبلی این برنامه ویژه را اجرا کند از گزند طعنه و کنایه‌های طرفداران عادل دور نخواهد ماند، اما من حیث المجموع باید گفت فوتبال برتر شب گذشته تا حد زیادی توانست رضایت عمومی هواداران فوتبال را به دست بیاورد گرچه طیف منتقد این برنامه و یا بهتر بگوییم طرفداران دو آتشه فردوسی‌پور هنوز بر مواضع خودشان باقی‌مانده اند حتی اگر شاهد صحنه‌های کاملا احساسی در خصوص خالی کردن جای استاد باشند.

ماجرا از جایی شد شروع شد که سروش رفیعی (که اتفاقا در همین برنامه خبر ازدواجش در سال جدید را داد) و شجاع خلیل زاده دوقلو‌های فوتبالی دریکی از آیتم‌های مسابقه دیشب، باید صحنه‌های مربوط به خودشان را گزارش می‌کردند.

پس از پایان این چالش گزارشگری سروش رفیعی فرصت را غنیمت می‌شمارد و با تعریف از محمدحسین میثاقی به‌نوعی جور او را هم می‌کشد و می‌گوید: «حالا که در این فضای گزارشگری قرار گرفتیم جا دارد تا یادی کنیم از استاد (اشاره به فردوسی‌پور) که خیلی دلمان برای شما تنگ‌شده عادل خان فردوسی‌پور...»

نمی‌دانم دقیقا چه چیزی بگویم. یک ذره بد تا کردید آقایانی که در مورد جدایی او مسئول بودید، ولی به‌هرحال ما خیلی دوستش داریم.»

سپس به صورت شمرده شمرده تاکید کرد: «جای آقای فردوسی‌پور در فوتبال ما خیلی خالی است.»

در این لحظه میثاقی هم با تایید صحبت‌های سروش گفت: قطعا... دل همه ما برای آقا عادل تنگ‌شده و امیدوارم همه مشکلاتی که وجود داشته حل شود. سروش خودتو هم می‌دانی که همه ما چقدر استاد را دوست داریم و برایش آرزوی موفقیت داریم.»

رفیعی: انشاءالله هر جا باشی سالم و شاد و خندان باشی مثل همیشه و ما همیشه دوستت داریم؛ و سپس کل استودیو برای او دست زدند.

در پایان این قدردانی از پیش تعیین نشده میثاقی با ابراز دلتنگی برای عادل تاکید کرد: «دل همه ما برای او تنگ‌شده و خود من این همه سال از او کار یاد گرفتم. مثلا ۱۰ سال درواقع در یک اتاق با استاد کارکردم. دمش گرم و باز هم برایش آرزوی موفقیت می‌کنم. از همین‌جا هم سال جدید را به او و همه همکاران گزارشگرمان تبریک می‌گویم.»

به‌هرحال انصافا جا داشت در این برنامه از عادل فردوسی‌پوری که به مدت دو دهه در این زمان (دوشنبه‌شب) همواره از قاب تلویزیون به مردم ایران سلام کرده بود یادی شود و باید به سروش رفیعی بابت این یادآوری به‌جا یک دست مریزاد گفت.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

به نظر شما، مهم ترین نقل و انتقال این هفته لیگ برتر ایران کدام بود؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی