نظرسنجی

بهترین تیم هفته هجدهم لیگ برتر؟
نظرات: ۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

پیشکسوت آبی‌پوشان گفت: عجیب است که عده‌ای سعی دارند به افکار عمومی تلقین کنند پرسپولیس تنها تیمی است که شانس قهرمانی دارد.

به گزارش خبرورزشی، سعید بیگی پیشکسوت تیم استقلال اظهار داشت: این روز‌ها مثل اکثر مردم ایران به همراه خانواده ام در قرنطینه خانگی هستم و حتی کسب و کارم را شب عیدی تعطیل کرده‌ام تا به این ترتیب به جامعه، خودم و خانواده ام کمک کنم. امیدوارم مردم ما هم به اندازه کافی خطر ویروس کرونا را جدی بگیرند و با ماندن در خانه به قطع شدن حلقه انتقال این ویروس کشنده کمک کنند.

وی افزود: در همه عمری که از خدای متعال گرفته‌ام عیدی اینچنین سراغ نداشته‌ام و این بدترین عیدی است که تجربه می‌کنم. در واقع این عید اصلاً عید نیست و عید واقعی ما روزی فرا می‌رسد که توانسته باشیم ویروس کرونا را شکست دهیم. ان‌شاءالله به زودی این عیدی را خواهیم گرفت.

پیشکسوت استقلال در خصوص شرایط این تیم نیز بیان داشت: یکسری اتفاقات در طول فصل باعث شد تا امتیازاتی از دست برود که حق نبود. مثلاً تیم ما در بازی‌های زیادی در ثانیه‌های پایانی گل خورد که به دلیل نبود تمرکز بود. شاید اگر فقط در یکی دو تا از این بازی‌ها مثل پیکان، بازی رفت با ماشین سازی و فولاد گل‌های ثانیه‌های پایانی را دریافت نمی‌کردیم الان تیم ما در صدر جدول قرار داشت.

بیگی اضافه کرد: الان هم همه چیز برای استقلال تمام نشده و این تیم هنوز شانس قهرمانی دارد. عجیب است چرا عده‌ای سعی دارند به افکار عمومی تلقین کنند کار پرسپولیس برای قهرمانی تمام است. در حالی که هنوز ۹ بازی تا پایان فصل باقی است. استقلال یک بازی عقب افتاده مقابل فولاد دارد که در صورت پیروزی در این بازی که خیلی هم دور از دسترس نیست، فاصله امتیاز تا صدر جدول کم می‌شود و این فاصله در ۹ بازی قابل جبران است.

هافبک پیشین آبی‌پوشان گفت: در نیم فصل دوم برعکس نیم فصل نخست تیم‌های پایین جدول خطرناک‌تر می‌شوند و بازی با آن‌ها از حساسیت بیشتری برخوردار می‌شود. به خصوص این جدول که رقابت فشرده‌ای در پایین آن بین چند تیم جریان دارد. شما در نیم فصل دوم نمی‌توانید تیم‌هایی مثل پیکان، شاهین بوشهر، گل گهر و پارس جنوبی را دست کم بگیرید. همانطور که دیدید گل گهر توانست استقلال را شکست دهد و در نیم فصل دوم از این دست نتایج کم نخواهیم داشت؛ لذا پرسپولیس با وجود اینکه فاصله نسبتاً خوبی در صدر جدول دارد باز هم نمی‌تواند این فاصله را حاشیه‌ای مناسب برای مسجل کردن قهرمانی اش بداند.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

بهترین تیم هفته هجدهم لیگ برتر؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی