نظرسنجی

مقصد علی علیپور در پنجره نقل و انتقالات تابستانی کدام تیم است؟
۰
سه‌شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۱
۰ |
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

اتحادیه فوتبال اروپا تاریخ‌های جدیدی را برای برگزاری فینال دو تورنمنت باشگاهی تحت مدیریت این سازمان در نظر گرفته است.

به گزارش خبرورزشی، با تعلیق رقابت‌های لیگ قهرمانان و لیگ اروپا به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا در قاره سبز، اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) تاریخ‌های جدیدی را برای برگزاری فینال این دو تورنمنت در نظر گرفته است، البته در صورتی که شیوع این بیماری کنترل و رقابت‌ها از سر گرفته شوند.
 
در حال حاضر شیوع کرونا در کشور‌های اروپا رو به افزایش است و آمار مبتلایان در کشور‌های ایتالیا، اسپانیا و آلمان به صورت روزمره بالا می‌رود. با این شرایط بعید به نظر می‌سد که تعلیق سه هفته‌ای لیگ‌های اروپایی اوضاع را برای از سرگیری مسابقات مساعد کند. یوفا، اما به فرض اینکه چنین اتفاقی رخ خواهد داد و امکان ادامه مسابقات لیگ قهرمانان و لیگ اروپا وجود خواهد داشت، تاریخ‌هایی را برای فینال این دو تورنمنت در نظر گرفته است، دو تورنمنتی که دیدار‌های دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی آن هم هنوز به صورت کامل برگزار نشده است.
 
قصد دارد فینال لیگ قهرمانان اروپا را در تاریخ ۲۷ ژوئن (هفتم تیرماه سال ۱۳۹۹) و فینال لیگ اروپا را هم سه روز قبل از آن یعنی چهارم تیر ماه برگزار کند. این در حالیست که پیش از این قرار بود فینال لیگ قهرمانان در تاریخ ۳۰ می (۱۰ خرداد) در شهر استانبول و فینال لیگ اروپا هم سه روز قبل از آن در شهر گدانسک لهستان برگزار شود.
 
از قرار معلوم برنامه یوفا این است که هر دو تورنمنت را به صورت متمرکز برگزار کند و این یعنی که برخلاف برخی گمانه‌زنی‌های قبلی، دیدار‌های تمامی مراحل باقی مانده برگزار خواهند شد هرچند که این موضوع هم به وضعیت شیوع کرونا در اروپا بستگی دارد.
 
در حال حاضر تنها ۴ بازی از هشت بازی دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان برگزار شده و ۲ بازی از دیدار‌های دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا باقی مانده است.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

مقصد علی علیپور در پنجره نقل و انتقالات تابستانی کدام تیم است؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی