نظرسنجی

بهترین تیم هفته هجدهم لیگ برتر؟
نظرات: ۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: همه اعضای هیئت‌مدیره باشگاه ادعای مدیرعاملی داشتند و نمی‌خواستند که انصاری‌فرد در باشگاه بماند.

به گزارش خبرورزشی، محمد حسن انصاری‌فرد در گفت‌و‌گویی با بخش خبری ساعت ۱۹ شبکه سوم سیما درباره مهمترین دلایل استعفایش اظهار داشت: من زمانی در تیم پرسپولیس حضور یافتم که تمام در آمد‌ها از پیش برداشت شده بود، پول بازیکنان و مربیان را پرداخت نکرده بودند و پرونده‌های متعدد شکایتی برای تیم به وجود آمده بود. ما در این شرایط این تیم را تحویل گرفتیم.
 
وی افزود: زمانی که رئیس هیئت‌مدیره باشگاه شد مشکلات ما چند برابر شد. ما صورتمان را با سیلی سرخ نگه داشتیم تا هواداران نگران نشوند. تمامی اعضای حاضر در هیئت‌مدیره باشگاه پرسپولیس مدعی مدیرعاملی بودند و دوست نداشتند که من موفق باشم.
 
انصاری‌فرد عنوان کرد: مشکلات فراوانی در این راه به وجود آوردند، ۴ روز به دربی مانده بود تمام اسناد مربوط به قرارداد بازیکنان را منتشر کردند تا باشگاه و من دچار چالش جدی با بازیکنان شویم. بنده همه این موارد را به وزیر گزارش کردم، اما او هیچ کاری نکرد.

مدیرعامل پرسپولیس ادامه داد: زمانی که برانکو از باشگاه پرسپولیس رفت، هواداران این موضوع را از چشم هیئت‌مدیره باشگاه دیدند و من مهره‌ای شدم که با آمدن به باشگاه پرسپولیس هواداران آرام شوند و وقتی آب از آسیاب افتاد دیگر آن هیئت‌مدیره نبود.

وی ادامه داد: در جلسه آخر هم وزیر به من گفت که چرا از برانکو شکایت نمی‌کنی و چه پشت پرده‌ای میان شما و برانکو وجود دارد؟ من هم گفتم اصلا چنین چیزی نیست و اگر قرار بود پشت پرده‌ای باشد چرا از من خواسته بودید که با برانکو برای حضور در تیم ملی مذاکره کنم و یک ماه و نیم این موضوع ادامه داشت.

انصاری فرد عنوان کرد: در جلسه‌ای که با شرکت داده پرداز داشتیم، همه حق را به قدوسی (مدیر روابط عمومی وقت پرسپولیس) دادند، اما ایشان (وزیر) از من خواستند که قدوسی را برکنار کنم. البته قدوسی بهانه بود و قصد وزیر و هیئت‌مدیره این بود که من نباشم. مدیری که حق نداشته باشد مدیر روابط عمومی خود را حفظ کند چه اختیاری خواهد داشت.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره وضعیت قرارداد آنتونی استوکس با باشگاه پرسپولیس گفت: قرارداد با استوکس به گونه‌ای است که علاوه بر اینکه ما می‌توانیم دستمزد او را ندهیم، می‌توانیم از وی غرامت هم بگیریم.

انصاری فرد در پاسخ به این سوال که هواداران می‌گویند که شما باید می‌ایستادید و به ادامه کار در باشگاه می‌پرداختید، گفت: وقتی من اختیار مدیر روباط عمومی باشگاه را نداشتم چگونه می‌توانستم در تیم بمانم. دوست نداشتند جام را انصاری‌فرد با پرسپولیس بالای سر ببرد. پرسپولیس داشت با آرامش به کارش ادامه می‌داد و چه دلیل داشت این کار را با من انجام دهند.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

بهترین تیم هفته هجدهم لیگ برتر؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی