۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

دارنده مدال برنز وزن ۶۰ کیلوگرم کشتی فرنگی جهان گفت: کسی اصلا فکرش را نمی‌کرد که این اتفاقات در دنیا رخ دهد، اما سنگ هم از آسمان ببارد، انگیزه‌ام را برای المپیک از دست نخواهم داد.

به گزارش خبرورزشی، علیرضا نجاتی با تاکید بر اینکه به خاطر وضعیت قم، مدت‌هاست تمرین کشتی انجام نداده، اظهار داشت: شرایط که شرایط خوبی نیست، همه خانه نشین شده‌ایم. من برای تمرین به مکان‌های خلوت می‌روم که بدوم و تمرین هوازی انجام دهم. به هیچ جایی هم دست نمی‌زنم، تا به خانه برمی‌گردم تمام لباس‌هایم را عوض می‌کنم، مواد ضدعفونی کننده هم همیشه همراهم هست. با رعایت تمام نکاتی که گفته شده، تمرین می‌کنم.

وی با تاکید بر اینکه تمرین کشتی نمی‌تواند انجام دهد، گفت: سالن‌ها در قم همه تعطیل هستند. روزی دو سه جلسه تمرین غیر کشتی انجام می‌دهم، از آخرین اردو که تعطیل شد، دیگر نتوانستم تمرین کشتی داشته باشم. سالن هم باشد، حضور در آن خطرناک است. هیچ کسی فکرش را نمی‌کرد در سال المپیک چنین اتفاقاتی در دنیا رخ دهد، اما سنگ هم از آسمان ببازد، من انگیزه‌ام را برای المپیک از دست نخواهم داد.

نجاتی که یکی از غیرمنتظره ترین مدال‌های تیم ملی کشتی فرنگی در مسابقات جهانی نورسلطان را به دست آورد، ادامه داد: فعلا که گفته می‌شود المپیک سر موقع برگزار می‌شود اما گزینشی‌ها عقب افتاده و گفته‌اند خرداد ماه برگزار می‌شود.

ملی‌پوش قمی کشتی فرنگی در پایان از مردم خواست که به سفر نروند تا زنجیره ابتلا به کرونا پاره شود: فعلا که در شهر ما هم اوضاع اصلا خوب نیست. همه بیمارستان‌ها پر از بیمار کرونایی است، اگر مردم رعایت کنند، کادر درمانی بیمارستان هم شرایط بهتری خواهند داشت. امسال را به سفر نوروزی نروند، بگذارند این وضعیت تمام شود و همه در خانه بمانند تا زودتر کرونا پرونده‌اش بسته شود.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی