نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟
۰
چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۵
۰ |
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

هافبک تیم یوونتوس که به بیماری کرونا مبتلا شده است می‌گوید تصور نمی‌کرده که این بیماری چقدر می‌تواند خطرناک باشد.

اعتراف بازیکن یوونتوس به عدم آگاهی درباره کرونا به گزارش خبرورزشی ، شب گذشته با معرفی بلیز متوئیدی به‌عنوان دومین بازیکن مبتلا به کرونا در تیم یوونتوس، شمار بازیکنان کرونایی سری A به ۱۱ نفر رسید که این آمار با اضافه شدن بازیکن هلاس ورونا به ۱۲ مورد افزایش پیدا کرده است.

متوئیدی کمتر از یک روز قبل از مثبت اعلام شدن تست کرونای خود، کلیپی ضبط کرده بود که در آن اعتراف کرد درکی از میزان خطرناک بودن این بیماری نداشته است. این هافبک فرانسوی که بعد از دانیله روگانی دومین بازیکن یوونتوسی مبتلا به کروناست، در حالی به این بیماری مبتلا شد که از هفت روز پیش خود و خانواده‌اش را قرنطینه کرده بود.

متوئیدی در پیام ویدئویی خود گفت: در ابتدا من واقعاً از اینکه این بیماری چقدر می‌تواند بد باشد درکی نداشتم. نمی‌دانستم که این ویروس چقدر خطرناک است و چقدر سریع می‌تواند در سرتاسر ایتالیا شیوع پیدا کند. در عرض چند روز هزاران نفر کرونا گرفتند آن هم بدون آنکه ما متوجه شویم. باید درک کنیم که همه ما، خانواده‌های‌مان و نزدیکان‌مان ممکن است به این بیماری مبتلا شویم. پس مهم است که این موضوع را مدنظر داشته باشیم و از دستوراتی که داده می‌شود، پیروی کنیم.

تنها در روز گذشته (سه‌شنبه) ۳۴۵ نفر به تعداد جان‌باختگان مبتلا به ویروس کرونا در ایتالیا افزوده شد که مجموع کل قربانیان مبتلای این کشور را به دو هزار و ۵۰۳ نفر افزایش داد. این در حالیست که دو هزار و ۶۰ نفر دیگر هم در بخش مراقبت‌های ویژه هستند. در ایتالیا اکنون مجموعاً ۲۶ هزار و ۶۲ نفره به کرونا مبتلا هستند و با احتساب افرادی که بهبودی پیدا کرده‌اند این رقم به ۳۱ هزار و ۵۰۶ نفر می‌رسد.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی