نظرسنجی

قهرمان این فصل با چند امتیاز جام را بالای سر خواهد برد؟
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در واکنش به اظهارات محمدحسن انصاری‌فرد بعد از کناره‌گیری از مدیریت این باشگاه گفت: مگر می‌شود خودمان برای فردی حکمی بدهیم بعد به دنبال صندلی او باشیم؟

به گزارش خبرورزشی، باشگاه پرسپولیس این روزها بحران‌های عجیبی را پشت سر می‌گذارد که به خاطر استعفای یکباره محمد حسن انصاری‌فرد از مدیریت این باشگاه ایجاد شد.

انصاری‌فرد که هفتم شهریور جانشین ایرج عرب مدیرعامل پیشین پرسپولیس شده بود، شامگاه ۲۰ اسفندماه از سمت خود کناره گیری کرد آنهم در شرایطی که باشگاه پرسپولیس ملزم به تهیه ۲۰ میلیارد تومان برای پرداخت بدهی به کادر مربیان و بازیکنانش از جمله یک بازیکن کروات بود که حتی به خاطر آن احکام سنگینی هم گرفته بود.

با این شرایط انصاری‌فرد با اعلام حمایت از حسین قدوسی که از مدیریت روابط عمومی باشگاه کنار گذاشته شده بود، از سمتش استعفا داد اما صحبت‌هایی که بعد از اعلام تصمیمش مطرح کرد نشان داد که میان او و دیگر اعضای هیأت مدیره باشگاه شکافی وجود داشت که بی تاثیرش در استعفایش نبود.

انصاری‌فرد در بخشی از صحبت‌های خود، اعضای هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس را محکوم به چشمداشت به صندلی‌اش کرده در حالیکه علی رغبتی می‌گوید اینگونه صحبت‌ها تصورات شخصی و البته نادرست او است.

این عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: دقیقاً نمی دانم مبنا و دلیل صحبت‌هایی که آقای انصاری‌فرد پس از استعفا مطرح کرده، چیست؛ معنی آن را متوجه نمی‌شوم چرا که اصلاً در واقعیت با آن مواجه نبودیم.

وی با طرح این پرسش که «حکم مدیریت آقای انصاری‌فرد را چه کسی صادر کرد؟»، ادامه داد: مگر می‌شود ما به عنوان اعضای هیأت مدیره پرسپولیس یا وزیر ورزش برای مدیریت فردی حکم بزنیم بعد خودمان در تلاش برای گرفتن صندلی مدیریت او باشیم؟ این موضوع اصلاً منطقی نیست. صحبت‌هایی که در این زمینه مطرح شده، تصورات شخصی و نادرست خودِ آقای انصاری‌فرد است.

رغبتی همچنین در مورد بدهی سنگینی که باشگاه پرسپولیس باید برای پرداخت به کادر مربیان و بازیکنان تأمین کند نیز تصریح کرد: البته باید مبالغی پرداخت شود اما برای همه بازیکنان و مربیان حکم بدهی را ندارد. بعضاً بازیکنان قراردادی با ما دارند اما هنوز قراردادشان تمام نشده که به آنها بدهکار باشیم ولی باید پرداختی به آنها داشته باشیم.

عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: فعلاً هم با وجود شرایطی که به خاطر کنار رفتن مدیرعامل ایجاد شده، دغدغه اصلی باشگاه تأمین منابع مالی لازم برای پرداختی هاست. تمرکز سرپرست باشگاه و اعضای هیأت مدیره روی این موضوع است تا از آن به سلامت عبور کنیم. بعد به فکر دیگر مشکلات پرسپولیس و حل و فصل آنها خواهیم بود.

رغبتی در مورد اینکه «برای تعیین مدیرعامل جدید چه زمانی اقدام می‌شود؟» نیز گفت: فعلاً که مهدی رسول پناه سرپرستی باشگاه را بر عهده دارد. تا بعد از ایام نوروز هم برنامه‌ای برای تغییرات جدید نداریم. بعد از آغاز روزهای کاری سال جدید و فارغ شدن از موضوعات مالی در این زمینه تصمیم گیری می‌شود.

«وزارت ورزش در صدور حکم‌های شبانه و غیرمنتظره پیشینه دارد. احتمال ندارد در همین تعطیلات پیش رو و به صورت غیرقابل پیش بینی برای مدیریت پرسپولیس تعیین تکلیف شود؟»، رغبتی در پاسخ به این پرسش پایانی گفت: نه؛ اصلاً اقدام غیرقابل پیش بینی نداریم. بعد از تعطیلات نوروز در مورد مدیریت جدید تصمیم گیری می‌شود.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

قهرمان این فصل با چند امتیاز جام را بالای سر خواهد برد؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی