نظرسنجی

به نظر شما، مهم ترین نقل و انتقال این هفته لیگ برتر ایران کدام بود؟
۰
پنجشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۰:۵۶
۰ |
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

دروازه‌بان تیم ملی فوتسال که در لیگ فوتسال روسیه توپ می‌زند به دلیل شیوع بیماری کرونا نمی‌تواند در نوروز به ایران برگردد.

به گزارش خبرورزشی، سپهر محمدی دروازه‌بان تیم ملی فوتسال ایران در مورد عملکرد خودش و فوتسال در سال ۹۸ گفت: سال ۹۸ سال پرفراط و نشیبی برای من بود. یکی از بزرگترین چالش‌های زندگی‌ام پیشنهادی بود که از لیگ روسیه و تیم گازپروم داشتم که هم سختی‌ها هم شیرینی‌های خودش را داشت و خدا را شکر که الان هم از موقعیتی که در این تیم دارم راضی هستم. در بحث فوتسال ملی هم سالی بود که قرار بود بازی‌های فوتسال قهرمانی آسیا در آن برگزار شود اما با تعویق آن به خاطر کرونا، رویداد مهم بین المللی دیگری وجود نداشت. سال آرامی برای فوتسال ما بود. لیگ هم با وضعیتی که به واسطه کرونا بوجود آمد ضربه خورد و فینال آن هم به تعویق افتاد.

محمدی افزود: در کل سال ۹۸ سال زیاد خوبی برای مردم نبود. با توجه به حوادثی مثل ترور سردار سلیمانی، سقوط هواپیما، سیل، زلزله، کرونا و ... اتفاقات بد زیادی را شاهد بودیم که امیدوارم سال ۹۹ با ریشه کن شدن کرونا سال خوبی پیش روی مردم ایران باشد.

دروازه‌بان تیم ملی فوتسال ایران سال ۹۹ را سال بسیار مهمی برای فوتسال دانست و افزود: مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا و جام جهانی فوتسال ۲۰۲۰ را در این سال در پیش داریم. پیش بینی من این است که با درایت کادرفنی و همت بچه‌ها و کمک مسئولین باعث خوشحالی مردم شده و نتایج خوبی در این دو رویداد مهم بگیریم.

محمدی در پایان با آرزوی ریشه کن شدن بیماری کرونا و دوباره به آرامش رسیدن مردم تاکید کرد: برای عید امسال برنامه ریزی سفر به ایران را داشتم که به خاطر کرونا امکان این سفر نیست و امسال عید را در روسیه هستم. امیدوارم مردم هم با ماندن در خانه و کتاب خواندن و تلویزیون دیدن سرگرم شوند و حتما زمانی را به ورزش اختصاص دهند که باعث سلامت روح و جسم است. امسال دید و بازدید و مسافرت کردن کنسل شده و مردم این بیماری را جدی بگیرند تا بحران را پشت سر بگذاریم.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

به نظر شما، مهم ترین نقل و انتقال این هفته لیگ برتر ایران کدام بود؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی