نظرسنجی

مقصد علی علیپور در پنجره نقل و انتقالات تابستانی کدام تیم است؟
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

علی پروین پیشکسوت پرسپولیس همچنان نگران وضعیت سلامتی مردم ایران است.

به گزارش خبرورزشی، سلطان پرسپولیسی‌ها گفت: «این آخرِ سالی کام همه مان تلخ شد. کی فکرش را می‌کرد یک ویروس این طوری زندگی مردم دنیا را مختل کند. حالا اگر فقط در ایران بود، با هم می‌شد خیلی مسائل را قبول کرد، اما اخبار می‌گوید کل دنیا درگیر کرونا هستند. این بیماری خیلی خطرناک است. از قول من بنویسید مردم مراعات کنند. انشالله مبتلایان به کرونا هر چه زودتر به شرایط عادی برگردند و حال شان خوب شود. من اصلا فکرش را نمی‌کردم یک روزی کار دنیا به اینجا بکشد!»

او اضافه کرد: «همه باید توصیه‌های وزارت بهداشت و سایر ارگان‌ها را جدی بگیرند. کرونا اصلا شوخی بردار نیست. نباید در موردش جک و لطیفه بسازند. باید دست به دست هم بدهیم و این بیماری را از کشورمان خارج کنیم. به اندازه کافی سال سختی برای همه ما بود و این ویروس کرونا هم وضعیت را بدتر کرد. البته من شک ندارم که مسئولان دولتی و نظام کارشان را بلدند و به بهترین نحو ممکن شرایط را در سال جدید تغییر می‌دهند، اما خودمان هم باید آستین‌ها را بالا بزنیم و کمک کنیم تا اوضاع از این بدتر نشود.»

پروین در نهایت گفت: «این شرایط فقط همین مدت است، زیرا در اخبار می‌گویند بیماری با گرم شدن هوا از بین می‌رود. مردم باید مراعات کنند. مثلا امسال که وضعیت به این شکل است، قید دید و بازدید را بزنند؛ هیچ اتفاقی رخ نمی‌دهد. خودمان باید به فکر خودمان باشیم. من به باقی مسائل و شایعات کاری ندارم. باید به یکدیگر کمک کنیم، چون همه در خطر ابتلا به این بیماری هستیم. روی صحبت با همه مردم است؛ یک دو، سه هفته در خانه بمانید و بیرون نروید تا انشالله بتوانند این ویروس را کنترل کنند.»

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

مقصد علی علیپور در پنجره نقل و انتقالات تابستانی کدام تیم است؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی