نظرسنجی

بهترین تیم هفته هجدهم لیگ برتر؟
نظرات: ۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با انتقاد از مدیریت مدیرعامل پیشین این باشگاه گفت: انصاری‌فرد فقط دروغ می‌گفت. او فقط بلد بود حرف‌های بیهوده بزند. البته قبل از او هم ایرج عرب حدود هفت ماه دروغ می‌گفت.

به گزارش خبرورزشی، اسماعیل حلالی درباره تاثیر تعطیلی رقابت‌های لیگ برتر به دلیل شیوع ویروس کرونا در تیم‌های لیگ برتری گفت: فکر می‌کنم یکی از اتفاقات نادر در جهان رخ داده است. به یاد ندارم که در دوران بازی کردن و حتی مربیگری ام چنین موضوعی در سطح جهانی بیفتد که همه چیز را تحت تاثیر خود قرار داده و مسابقات ورزشی را لغو کند. به هر حال سلامتی دست اندرکاران فوتبالی به مراتب مهم‌تر از هر چیز دیگری است.

کارشناس فوتبال ایران افزود: قطعا تیم‌ها با مشکل بدنی روبه‌رو خواهند شد و کار سختی در هفته‌های پایانی لیگ برتر در انتظار تیم‌های پایین جدول خواهد بود. به هر حال استرس این تیم‌ها برای ماندن در لیگ برتر بیشتر می‌شود.

وی درباره شایعه نیمه تمام ماندن رقابت‌های فصل جاری لیگ برتر افزود: فکر نمی‌کنم موضوعی مهم‌تر از سلامتی انسان‌ها وجود داشته باشد. اولویت با این اصل است، اما به هر حال تقویم بازی‌ها را می‌توان طوری تغییر داد که تلاش باشگاه‌ها بی ثمر نشود. به نظرم پرسپولیس شانس بسیار زیادی برای قهرمانی دارد و لغو کامل ادامه بازی‌ها می‌تواند انگیزه‌های این تیم را کاهش دهد.

حلالی درباره رفتن محمدحسن انصاری‌فرد از پست مدیرعاملی این باشگاه تصریح کرد: انصاری‌فرد فقط دروغ می‌گفت. او فقط بلد بود حرف‌های بیهوده بزند. البته قبل از او هم ایرج عرب حدود هفت ماه دروغ می‌گفت. عملکردی از انصاری‌فرد دیده نشد که بخواهیم او را بسنجیم. انصاری‌فرد هیچ تلاشی نکرد و این برای مقام مدیرعاملی پرسپولیس خیلی بد بود.

پیشکسوت پرسپولیس اذعان داشت: البته نباید یکطرفه سمت قاضی برویم. باید وزارت ورزش از او حمایت می‌کرد، اما انصاری‌فرد اگر می‌دانست قرار نیست کمکی به او شود نباید به صندلی مدیرعاملی در پرسپولیس می‌چسبید. او باعث شد پرسپولیس، عقبگرد داشته باشد. چیز‌هایی می‌دانم که نمی‌توانم از او بگویم. کرونا ویروس بسیار بدی است، اما برخی اقایان شانس اوردند که این بلا امد تا نقش اشتباهات آن‌ها کمرنگ شود.

حلالی درباره تعویق انتخابات فدراسیون فوتبال با دستور فیفا مبنی بر اصلاح اساسنامه گفت: واقعا در عجبم که اگر فیفا حساس نمی‌شد آقایان می‌خواستند تا چه زمانی به این روش مدیریت کنند. فوتبال ایران مشکلات ریشه‌ای دارد. بار‌ها گفته ام عاقبت خوشی در انتظار این رشته پر هوادار نیست، اما کسی حرف گوش نمی‌دهد.

وی افزود: مدیران فدراسیون و سازمان لیگ به AFC و فیفا فقط دروغ می‌گویند تا به زور بتوانند مجوز حرفه‌ای گری بگیرند. آقایان برای فوتبال پایه یک بسته آب‌معدنی هم نگرفتند، اما خیلی راحت بازیکن خارجی گرفتند. این چه رفتاری است که انجام می‌دهید تا اینگونه در سطح بین المللی آبروریزی شود.

حلالی در پایان بار دیگر به انتخاب دراگان اسکوچیچ در راس کادرفنی تیم ملی فوتبال ایران خرده گرفت و گفت: من هنوز هم می‌گویم انتخاب او فارغ از توانایی‌های فنی اش اشتباه بود. او نباید به این روش انتخاب می‌شد، اما در عرض یک شب به مهم‌ترین پست فنی ممکن در فوتبال ملی رسید.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

بهترین تیم هفته هجدهم لیگ برتر؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی