نظرسنجی

به نظر شما، مهم ترین نقل و انتقال این هفته لیگ برتر ایران کدام بود؟
۰
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

ارسلان مطهری، مهاجم استقلال بار دیگر تأکیید کرد که به خاطر استقلال پیشنهاد پرسپولیس را رد کرده است.

مطهری: به خاطر استقلال قید پرسپولیس را زدم به گزارش خبرورزشی، علی ضیا در ادامه دعوت از بازیکنان موفق سال ۹۸ امشب ارسلان مطهری را به برنامه خود دعوت کرد. مطهری در ابتدا درباره شادی گلش با گیتار گفت: هواداران دعا کنند من همیشه بزنم و برای شادی دل آن‌ها می‌زنم. من ادای گیتار زدن را در می‌آورم و خداراشکر به دل هواداران نشسته است.

وی درباره کرونا که ایران درگیر آن است هم گفت: دکتر و تب سنج سر تمرین آوردند. حالا ما نمی‌دانیم چه می‌شود و برنامه خاصی نداریم تمرینات تعطیل است. پرسپولیس و سپاهان تمرین داشتند، اما تعطیل کردند ما هم تعطیل هستیم تا شرایط مشخص شود.

مهاجم استقلال درباره شرایط مالی این روز‌های تیمش هم گفت: همه تیم‌ها به جز دو سه تیم مشکل مالی دارند. امیدوارم این مشکل هم رفع شود، چون ما برای سلامتی مان بازی نمی‌کنیم برای درآمد بازی می‌کنیم. عشقی که داریم و غیرتمان جدا است، اما پولی که می‌گیریم تنها درآمدمان است. اکنون شرایط خیلی سخت است.

مطهری در بخش دیگری از صحبت هایش در مورد پیشنهاد پرسپولیس گفت: چهار پنج سالی شد که گفتم استقلالی هستم. زمان آقای دایی بود که من در نفت بودم پرسپولیس لطف کرد پیشنهاد داد و دلم خواست بگویم استقلالی‌ام. حس باحالی بود و دیدم چه بازتاب قشنگی داشت و فهمیدم هواداران انرژی مثبت دارند. حرفه‌ای‌اش این است که اصلا نگوییم به کدام تیم علاقه داریم، اما اینطور قشنگ‌تر است. شاید هم نمی‌شد، اما وقتی شد خیلی قشنگ بود.

او در مورد پیشنهاد مالی پرسپولیس گفت: پیشنهاد پرسپولیس خوب بود. آن موقع من پیشنهادی از استقلال نداشتم. بعد از آن قدری اوضاع بهتر شد و من به ذوب‌آهن رفتم و خداراشکر اتفاقات خوبی برای من افتاد و مسیر بازتر شد.

ماجرای استقلالی شدن مطهری
مهاجم استقلال در مورد عملکرد فوق العاده اش در این تیم هم گفت: خداراشکر می‌کنم. خودم فکر نمی‌کردم اینطوری شود، اما گفتم داخل زمین می‌روم و تا جایی که بشود می‌دوم. از فرهاد مجیدی تشکر می‌کنم، از مدیران استقلال و بچه‌ها که خیلی به من کمک کردند. هم تیمی هایم اگر نبودند من نمی‌توانستم خیلی خوب کار کنم. من چیزی برای از دست دادن نداشتم به چیزی که می‌خواستم رسیدم و باید در جایگاهی که هستم بهترین باشم.

او در پاسخ به این سوال ضیا که یعنی آرزوی تیم ملی را نداری، گفت: صد در صد دارم. آرزو نمی‌شود گفت، هدف است و هدف من این است که پلن به پلن جلو بروم و هر بازی برایم خیلی مهم است و هواداران منتظرند که در هر بازی بهترین عملکرد را داشته باشی و اینگونه به تیم ملی هم می‌رسی.

مطهری درباره ترس از کرونا بیان کرد: خیلی از کرونا نمی‌ترسم. این دستکش‌ها را اینجا دست کردم و مدیر برنامه‌ام مدام اسپری دستش است و اسپری می‌زند.

مهاجم استقلال درباره اینکه در بازی با گل گهر با داور دست نداد، توضیح داد: نمی‌شود با کسی دست داد. استرس ندارم، ولی مراعات می‌کنم. همه دست ندادند داور‌ها هم نمی‌خواستند دست بدهند و من هم مشت زدم.

مطهری که ۱۹ اسفند تولدش بوده، درباره بهترین کادویش گفت: یک انگشتر گرفتم که خیلی قیمتی نبود، اما از شخصی گرفتم که خیلی برایم عزیز بود. طرف پسر بود.

او در مورد دعوت به تیم ملی در زمان کی روش هم گفت: من دعوت شدم، اما نرفتم، چون ما بازی آسیایی داشتیم و با الاهلی امارات بازی داشتیم و اگر می‌بردیم جزو ۴ تا می‌رفتیم. دو روز بعد تیم ملی با ترکمنستان بازی داشت و تایم اردو رفتن نداشتم. قرار بود کسانی که بازی‌های حذفی و آسیایی داشتند، دیرتر با لژیونر‌ها بروند ما هم بازی آسیایی داشتیم و بعد از آن نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد.

مهاجم استقلال درباره شرایط دربی درغیاب شیخ دیاباته و گل‌هایی که زد، گفت: خداراشکر. جو دربی با همه بازی‌ها فرق می‌کند. بازی آسیایی، حذفی، لیگ و... بازیکنان استقلال و پرسپولیس دوست دارند ۱۰ بازی دربی با هم بکنند و ۱۰ بار بهم بخورند. گل اول را که زدم همه چیز‌ها از کودکی به یادم آمد. زمانی که بازی را نگاه می‌کردم و می‌گفتم وای الان این بازیکن گل می‌زند و به سقف می‌چسبیدیم. اگر می‌باختیم تا دو سه روز خودمان نبودیم. گل دوم هم اوجش بود.‌ای کاش با برد تمام می‌شد، اما خداراشکر امتیازات تقسیم شد. هیچ هواداری ناراحت نشد و ما از اینکه بازی برده را مساوی کردیم بیشتر ناراحت شدیم.

مطهری درباره بامزه‌ترین بازیکن استقلال گفت: محمد دانشگر و روزبه چشمی. قیافه روزبه غلط انداز است، اما کافی است به شما سلام کند تا خنده‌تان بگیرد. علی بیرانوند هم اینطوری است.

وی بهترین هم اتاقی را شاهین طاهرخانی معرفی کرد و درباره خوشگذران‌ترین بازیکن استقلال گفت: محمد دانشگر.

ترسوترین بازیکن استقلال به نظر مطهری روزبه چشمی است: همه چیز‌هایی که به او نمی‌خورد هست!

او دعوایی‌ترین بازیکن استقلال را محمد دانشگر دانست و درباره بازیکنی که از همه بیشتر سفر می‌رود، گفت: این را نمی‌دانم و تایم زیادی نیست که با بچه‌ها هستم. فکر کنم میلاد زکی پور باشد که مدام به شمال می‌رود و می‌آید، اما حالا تهران است.

مطهری درباره الگوی ورزشی‌اش گفت: سوارس است گازش را نیستم، اما جنگندگی اش را دوست دارم و می‌خواهم مثل او باشم.

مهاجم استقلال درباره خوشحالی بعد از گل نیز توضیح داد: من فیلمی را خیلی دوست داشتم. فیلم دسپرادو که شخصیت آرامی داشت، اما به موقع وحشتناک می‌شد. گیتار را از آنجا یادم ماند. در ذوب آهن هم چند بار زدم، اما زیاد نزدم. از این طرف وقتی به استقلال آمدم گفتم چه کنم؟ دیدم این می‌تواند خیلی خوب باشد. روز دربی مرا نشان ندادند، اما خداراشکر.

الگوی مطهری در شیوه خوشحالی پس از گل
وی درباره تشابه خوشحالی‌اش با گریزمان گفت: من ۷، ۸ سال شاید هم ۱۰ سال پیش بود که خوشحالی‌های بعد از گل را می‌دیدم و این خوشحالی خیلی به دلم نشست، چون آن شخص خیلی قشنگ این کار را انجام داد. نمی‌دانم که چطور در ذوب این حرکت را زدم، اما یک جایی می‌خواستم این کار را بکنم و دیدم که اگر اینجا انجام دهم خیلی باحال می‌شود.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

به نظر شما، مهم ترین نقل و انتقال این هفته لیگ برتر ایران کدام بود؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی